Úzkosť

tatiana26

auto? ejha... takže niekto si z toho aj biznis môže spraviť, rozumiem... tak informuj, že ako sa budú deti správať... som zvedavá... no ale najprv tie formality a oficiality, rozumiem

monik9

do pestunskej mam vytipovane dve deti,ale aj pani riaditelka hovorila ze treba vyskusat najprv tu hostitelsku pretoze deti sa casto spravaju uplne inak v domove a uplne inak mimo domov,aby sme neboli zaskocení neskor....tu sa dostava dost penazi za tu pestunsku takze urady to neradi schvaluju aj auto dostanes ak si beries 3 deti

monik9

ano deti mame uz vytipovane,mozme si ich brat po dohode s pani riaditelkou na vikendy,prazdniny-14dni cez leto,sviatky a vzdy podla dohody ak nam to schvalia urady a ten nejaky psycholog,sa tesim na neho

monik9

praveze vie ze som brala AD-cka,to ona ma poslala za psychiatrickou,bola som vypisana 2 mesiace od obvodacky este cez leto ale od vtedy som tam nebola a ani som ju o vyvoji mojej choroby neinformovala

tatiana26

aj mne sa zdá, že to nejako preháňajú... a máš aj také vytipované deti, ktoré by ste si eventuálne vzali do pestúnskej?

monik9

dokonca sa posudzuje zdravotny stav vsetkych clenov rodiny aj vypis z registra musia mat poklial sa jedna o dospeleho cloveka.Mne sa zda ze to som rovno mohla poziadat o pestunsku ale teraz to uz menit nebudem aj deckam som slubila ze vsetky sa u nas vystriedaju

monik9

moja obvodacka vie ze som brala nejake liekyale uz som tam dlho nebola takze nevie ako sa od vtedy mam a neviem ci mam povedat ze este nie som uplne fit ale uz som na minime co sa tyka choroby,liekov,nebola som na pn-ke cize si bude mysliet ze som cely cas chodila do prace,nechcem aby mi to pokazila ze tam sreibne ze mam uzkost