Úzkosť

tatiana26

áno, áno, mávam tie stavy a pred pár mesiacmi som ich mávala hrozné, umierala som, neverila som, že budem niekedy funkčná ešte, aspoň trochu funkčná... neprešla som sama do obchdu, ktorý je za rohom, bála som sa, že odpadnem, ledva som stála na nohách, mala som stále pocit, že som vo sne, hrozné, hrozné to bolo... tie lieky nepoznám, prečítaj príbalový leták, ak sú tam kontraindikácie s anxiolitikami, tak to neber. Tak spúšťač máš...teraz veci napraviť a zmeniť, čo je zlé... a menej prežívať za druhých - znie to ako fráza, ale na tomto ja pracujem

tobi

Tatiana 26, konecne mi niekto napisal..niekedy staci povzbudive slovko..ja rozmyslam, co to spustilo..v poslednom case som bola na vsetko sama s mojim syncekom..priatel bol stale prec v praci..a dost sme sa hadali..takze mala som stres ale v podstate som bola celkom ok, mavas aj ty take stavy ako ja? dnes su castejsie, ani ten neurol nejak nezabera..som napata a stale ten stav na chvilu pride..nenavidim too..naposledy som sa liecila minulu zimu a teraz zas je to tu, myslela som, ze je to uz za mnou..nevies, ci mozem vecer brat ten zolpidem na spanie ked beriem neurol? aa este som zabudla alebo bala napisat, v ten vecer mi mamka povedala, ze babku zobrala sanitka, lebo jej bolo zle..noo a celucku noc som nespala az na druhy den ked mi dali injekciu na pohotovosti..pritom mi povedali, ze babka bude brat len infuzky..asi toto bol najvacsi spustac...

tatiana26

SILVINČIATKO to s tým vnímaním času je typické pre niektorý druh úzkosti, ale myslím, že aj pre tetániu... kúp si niečo na pamäť, aj ja to spravím :)

tobi

ahoojte, mne sa vratila uzkost, teda tie nenavidene stavy asi tak po roku..chytilo ma to teraz v sobotu a hrozne je to, ze som to vobec necakala..stale som nekludna, pali ma zaludok, boli ma hrudna kost-aj ked si myslim, ze to chrbtica,lebo ma neskutocne boli asi 2 roky..dalej mam triasku a pocit,ze odpadnem-no proste taky hnusny vnutorny strach..nedokazem sa uvolnit aj ked od soboty beriem neurol, co mi dal lekar pred pol rokom, keby sa to vratilo..pred tym som brala serlift..som nestastna, preco sa to opat vratilo-je to hrozne a este mi pri tom busi srdce..a mam asi rok problem s nespavostou..tiez som kaslala na to a nebrala som lieky..chcem sa opytat, ci mozem kombinovat neurol a zolpidem maerk na spanie?

agaven

NO ano ja mam uskot cestale bojim sa ist rano von a večer ma to tiž chyta a najhoršie ked som doma sama telka to zachranuje a len preto že mi nikto zase nepomože ked mi pride zle tak radšej sa napraškujem a fungujem tak čaute.

katkaxxxx

rozumiem co myslis... ja to pocitujem aj tak, akoby proste som rychlejsie zabudla na nieco zaujimave co som prezila - akoby som to kratsie prezivala a upadne to niekde hlbsie do mojej hlavy... a na mnoho veci si neviem poriadne spomenut