Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

agaven

NO ano ja mam uskot cestale bojim sa ist rano von a večer ma to tiž chyta a najhoršie ked som doma sama telka to zachranuje a len preto že mi nikto zase nepomože ked mi pride zle tak radšej sa napraškujem a fungujem tak čaute.

katkaxxxx

rozumiem co myslis... ja to pocitujem aj tak, akoby proste som rychlejsie zabudla na nieco zaujimave co som prezila - akoby som to kratsie prezivala a upadne to niekde hlbsie do mojej hlavy... a na mnoho veci si neviem poriadne spomenut

silvinciatko

no to mavam aj ja....a nejak tazko sa mi vybavuju situacie ktore som zazila....
a vsetko nejako "slabo" prezivam, akokeby sa to netykalo mna...

katkaxxxx

pri uzkosti byvaju aj problemy s pamatou. to je jeden z priznakov. ja mavam napr. problem si spomenut co som mala vcera na obed alebo co som robila vcera doobeda a podobne.

silvinciatko

a nematie niekto niekedy taky pocit, ze nieco, nejaka udalost, ktora sa udiala pred par dnami sa vam zda a mate pocit, ze sa to stalo straasne davno? nie dva dni dozadu, ale aj par tyzdnov? Akokeby som ti e udalosti nejak neprezivala tak ako mam...a zda sa mi ze uz boli hrozne davno....a ked ich je vela ( kopec ludi a vela situacii ) tak nestiham niektore situacie nejak vstrebat...
Hlavne sa mi zda, ze to co bolo napriklad vcera s ami zda ako keby bolo pred tyzdnom....neviem ci chapete som tym chcem povedat..

katkaxxxx

alkohol uzkost mozno na chvilku odstrani ale celkovo je alkohol maximalne nevhodna vec pri uzkosti, pretoze ju z dlhodobeho hladiska zvysuje. takisto kofein a ine veci. tati, tak asi tam bude nejaky problem alebo blok v hlave, treba na to urcite psychologa, drzim palce, nech na to spolu pridete

tati

alkohol spociatku uzkost odstranuje,no mozes sa do toho tak zamotat,ze miesto uzkosti budes riesit este aj alkoholizmus a depresie...

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk