Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

Dobré ráno, vidím, že nemáme dobré dni viacerí :( Mne sa točí hlava, krížia oči, malátna som, unavená, nič sa mi nechce... a bývalá šéfka mi ráno volala, že ma pozýva na obed, že sa chce rozlúčiť s niektorými ľuďmi, ktorých mala rada a pozvala len 4 vrátane mňa a je nás tam cca 15, takže to je pocta a pokúsim sa nejak vyhrabať tam, ale isto s neurolom :) ale štyri dni som nemala, jupííí, aj ked so zaťatými zubami, ale nemala... No ťažké obdobie mám teraz, alenedá sa nič iné, iba VYDRŽAŤ...

keituskaaaa

Prosim vas,potrebujem asi pomoct,poradit..pisavala som,uz je to 2mesiace co je mi zle,znova som nesla do prace,celu noc som nespala,srdce mi bije strasne rychlo a je mi na zvracanie kazdy krat ked mam ist do prace,aj ked viem,ze tam predsa nic zle necaka,ja to nezvladam prosim vas co mi je,takto nemozem dalej fungovat,je mozne ze mam nejaky panicky strach z prace...?dokedy bude mat sefka trpezlivost to neviem,ale ja uz sa nepoznam,mam strach ;((

adulik

TATI, drzim palceky, aby si zajtra mohla pracovat, aj ked si tiez osobne myslim, ze nejake lieky na nastartovanie by sa mozno zisli,no uvidis, ako to pojde dalej, drime palceky, tak dobru nocku vsetkym

misiak

tati bojovat proti vsetkemu bez liekov je ako boj s veternymi mlynmi.
aspon tou barlickou budu.
dobru nocku vsetkym

sivamyska

homeopatika SEDATIF. ale riadne lieky su riadne lieky. homeopatika su take placebo. drz sa a vydrz s liekmi, chcu ti dobre, aj ked to obcas vyzera vselijako.

adulik

Ahojte, TANI, nemas za co,ako sa mam? co sa tyka svietkov bolo fajn,bola somu rodicov,pohoda, ale posledny tyzden,co som doma, tak som zasa na rivotrile, tie ataky,nie a nie prestat,nechapem tomu, uz mi bolo tak fajn...co uz nejako bude, inac medzi sviatkami zomrel jednemu mojmu internetovemu milacikovi ocko, takze som smutilo...no zijem, ale nic moc,naozaj nie...

tati

ja uz asi mam z tej uzkosti aj horucku a ta hlupa triaska ma velmi vycerpava.prechadzam si svojimi dennikmi v snahe najst nejaky zachytny bod...dufam,ze budem zajtra schopna ist do prace...

agaven

NO čaute nebojte aj saom tu je mi fajn ma menzes odpadla som v tescu ale ok a aby mi nebolo luto tak som sa zasekla vo vytahu po pol hod. ma otvor. Aj ja mam srah ist do toho sprostého hýtahu a to nehovorim ist v preplnenom autobuse a mala som aj pocit ist von no bože to asi nie čo ak mi bude zase zle no ale liek ma ukludnuje ako tak tak tanto den bol na hvno pre mna. Ahojte

tati

ja som zistila,ze uzkost nemam ked plavam a tancujem.to su zatial jedine miesta,kde ma to este neprepadlo...bojim sa...bojim sa tohto vsetkeho,ze je to jeden bludny zacarovany kruh.nechcem byt pesimista,ale neviem si predstavit zvysok zivota takto

tati

nie,ja momentalne pijem druhu salku caju na nervy a uz tri roky cvicim jogu...ale ked to na mna pride ako teraz,poviem ti pravdu,vsetko by som dala za zazracnu tabletku na ukludnenie!ako dlho to uz mas?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk