Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tati

babika ja mam ten isty pocit,ze uz takto nemozem existovat.moja dnesna terapia spocivala v tom,ze som si vybavovala kedy to po prvy krat zacalo ako som sa citila,kolko to trvaloco rada robim a ci existuje miesto kde som tu uzkost nikdy necitila,kde sa citim uplne bezpecne.okrem toho som sa musela vratit do svojho detstva a dospievania,kde je zopar nepeknych veci,ktore sa mi stali,ale ktore som v tom case potlacila a mozno tie mi sposobuju problemy. potom ma psycholog uviedol do hypnozy a snazil a mi pomoct zrelaxovat,no stale som sa triasla a trasiem sa doteraz.prisla sesternica s dvoma psami,ked uz sme pri tych psikoch,tak sme ich vencili a trocha sa mi ulavilo. v momete ako som vsak prisla 'domov' a nutila sa nieco zjest,uzkost sa vratila...

sunie

ano je to smutne. nespasime sice svet, ale mozeme aspon trosku pomoct. ja som to rozposlala po znamych na slovensku, mozno si niekto psikov zoberie :)

katkaxxx

sunnie velmi dobre ta chapem. ja som plakala ked som si pozerala tu stranku, niektore pribehy su tam fakt strasne. napr ked musi psik zomriet kvoli tomu, ze mu nebola podana vcas tabletka na odcervenie alebo ockovanie. ja s s takymito vecami na svete jednoducho neviem zmierit.. nechapem ze preco svet funguje krasne a kruto zaroven. preco zomieraju male deticky, mali psikovia... ved sa nenarodili na to aby zomreli, tak aky vyznam mal ich zivot? tieto a ine otazky ktore ostavaju nezodpovedane v mojej hlave mi uberaju radost zo zivota a pridavaju mi na zmatku v hlave. zaroven vsak dostavam silny pocit ze s tym nieco MUSIME spravit. neviem este co, ale moj zivot tu nie je preto, aby som bola najkrajsia a najmudrejsia na svete s 5imi titulmi a s niekolkymi milionmi na bankovom konte. som tu preto, aby som pomohla ludom okolo seba, zvieratkam a spravila tento svet aspon o kustik lepsim. prepacte za sentiment, ale pisem co citim.

sunie

katka pozerala som tu stranku, to je hrozne.ja som bola raz v utulku a uz by som to asi nezvladla,revala som potom 2 dni. my mame psika a sesterka si brala teraz na vianoce z utulku.

katkaxxx

ahojte, myslim ze viaceri tu mate psika vsak? ak niekedy budete rozmyslat nad kupou dalsieho alebo vasi znami si chcu zaobstarat psika, tak prosim vas - psiadusa.sk psika na inzerat si kupi hocikto, tito chudacikovia cakaju na domov

baabika

Aj mne je dnes strašne,ale bolo mi aj včera o ničom. Mám takú ťažobu na srdci, akoby mi na ňom niekto sedel, tento týždeň musím ísť v každom prípade tomu lekárovi, lebo ja už neviem takto existovať:( A zaujímalo by ma, že ako prebiehajú tie terapie, sa len rozprávate, hovoríte, ako sa cítite a tak?

tati

tatiana 26,my tu mame takmer jarnu naladu,ale vsetci sa odusu naparujeme a kazde rano trpme suchym kaslom...pravdepodobne nejaky globalny virus:-)

tati

tak som spat v pohodli postele a so slubom od pana psychologa,ze to spolocne vyliecime...rozobrali sme moju minulost,poplakala som si,na chvilku ma dal do hypnozy,ale ani to nepomohlo zastavit triasku. mam si zapisovat sny a vizualizovat si samu seba o par mesiacov taka aka chcem byt.stastna,bez akychkolvek pocitov uzkosti,na vylete so svojim priatelom,pochutnavajuc si na jedle...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.