Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

Alex tak si dávaj pozor :) nám teda skoro vôôôbec nesneží... a toto je už tretí večer, že ako prichádza piata hodina, tak mi začína byť zle a zle a zle... ma to štve... neurol si dávam už len každý tretí deň cca, aj to len tú polovicu, viac vôbec nie... už som tri dni nemala, tak s tým polemizujem :) ale vydržím asi

alexx_le

btw.pekne nám tu sneží. horšie je, že skoro ráno idem autom k psych. ale však už som jazdil aj za horších podmienok :)

alexx_le

Ahojte všetci. Držím všetkým palce aby ste sa mali lepšie. Hlavne tebe Táni, aby si to prechladnutie prekonala čím skor a bola v pohodičke. Mne sa stala taká vec, že ked som asi pred dvoma tyzdnami ochorel, tak mi uzkosť ustúpila do pozadia - asi sa moja mysel viac zamerala na riešenie tej choroby čo som mal ako na uzkosť, inak neviem čím to mohlo byť. Držte sa, pekný den všetkým :)

tati

dobre ranko,ja som sa dnes zobudila a zase je to tu!na ranajky ani pomyslenie,uz ma dvakrat naplo na vracanie.mam vsak stretnutie s psychologom (prekvapujuco bol ochotny stretnut sa so mnou v nedelu) a dufam,ze sa mi podari prekonat to s jeho pomocou.

tatiana26

Zdravím :) tak dnešná noc bola lepšia, večer som si dala relaxáciu a hlúposti ma už tak nedesili. Zato to moje prechladnutie, uf, tak mi puká v ušiach, že na jedno ledva počujem, to som ešte nezažila.Nemám ani teplotu, ani kašel, ani hrdlo ma už nebolí, len som desivo nachladnutá. ADULIK ďakujem, upokojila si ma. A ty sa máš ako moja? Aké boli sviatky a ako sa ti darí celkovo, hm?

adulik

Ahojte, TANI, presne viem,co citis,u mna,ked som chora,tak je to ovela horsie s tou nasou uzkostou,panikou...ver mi,prejde to...TATI,nemas za co,od toho sme tu, radi si pomozeme navzajom,podelime sa o skusenosti,alebo len tak popismenkujeme, otom, aky sme mali dnik...co sa tyka PMS , dievcata, ja som tyzden pred uplne , ale uplne odrovnana, vtedy zijem na rivotrile...co uz,musime to prezit, no nie, tak dobru nocku vsetkym.

misiak

tati ved preto sme tu :) aj mne vela toto forum pomohlo.
obcas sa najde aj nejaka skodna ale aj to patri k tomu :D

tati

chcela by som sa vam vsetkym podakovat,ze ste tu,ze odpovedate na otazky a ze vam nevadi opakovat to iste pre kazdeho jedneho novacika:-)pravdupovediac toto forum ma udrzalo v praci pri zmysloch a vdaka vam som zvladla to najhorsie...este raz dakujem!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.