Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

fidorka

ahojte všetci..a hlavne babbika...ako vám dnes je?? mne bolo celkom fajn..ale okolo obedu..ma začalo páliť v hrudi, aj tlak mám trošku vyšší..vzala som si Frontin..ale nejak nezaberá..ani magnezko..tak neviem..asi to budú nervy...teda aspoň dúfam...a asi ani prípitok si nedám..keďže beriem lieky..vy ako?? dáte si pohárik šampusu..keď beriete lieky...
a inak všetkým prajem len ta najlepšie a najkrajšie do nového roka...hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky.....a nech nám je už konečne dobre:-)))))pekný večer všetkým

alexx_le

Ahojte všetci, želám vám príjemne strávené silvestrovské oslavy a vela úspechov, zdravia, šťastia, lásky a dní plných pohody v roku 2009. Držte sa :)

baabika

Ahojte všetci, aj ja Vám prajem Šťastný Nový rok:)) Inak silvinciatko, cítim sa rovnako:(( je mi hrozne, tlak na hrudi a keď na to začnem myslieť, idem sa zblázniť, také, že na disko, alebo do nejakého nákupného centra momentálne nehrozí. Inak mám stále v kabelke ten nepoužitý Neurol, ale zatiaľ sa držím a nevzala som si, veď dneska je Silvester, to si dám radšej poriadne šampanského:)

bond 2001

SILVINKA bola si na tej stranke co si objavila? Ja som zistila ze podla toho co opisujem by to mohla byt aj somatizacia tj.prevedenie psychickeho napatia do telesnej oblasti este keby mi to volakto podrobnejsie vysvetlil bolo by dobre. adka

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk