Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

bond 2001

SILVINKA to su nervy aj mna stale inde boli stale sa len sledujem,stazujem, ale prejde to na toto sa neumiera!!!adka

silvinciatko

vie mi niekto povedat ako sa diagnostikju uzkost a panicka porucha? Odkial lekar vie co Vam je? z coho na to pride?

silvinciatko

Jaaaj ja uz neviem co so sebou, myslela neurologicka ze je to tetania, ale test mivysiel negativny....lebo mi trpli ruky a pod, kazdy moj stav je uplne iny, teraz mavam taketo...uz sa citim ako hypochonder...

silvinciatko

Ahojte
u mna ani neviem ci je to uzkost sa to prejavuje najakym divnym stavom, uplne ma to odrovna, nie som schopna beznych veci, je mi zle, nemam chut jest ani nic robit a mam pocit, akokeby som mala nejaky balvan na sebe, ktory ma tlaci k zemi a mam pocit, ze uz umrem :(

bond 2001

NOcaute nikto nepise asi uz je kazdemu dobre ,bodaj by tak bolo !!!!!Tanicka sa neozvala co je s tebou!!!A zajtra je SILVESTRA tak ze DOBRE SA BAVTE.adka

kachitaa

ahojte ludkovia, prave som na slovensku a kupila som si knizku Autogennz trening a je to super, som tzm nadsena, neviem ktora mi to z vas poradila a chcem jej poslat krasne objatie a velke DAKUJEM !!!
zaroven sa chcem spytat ci nepoznate nejaku dobru knihu o kognitivno behavioralnej terapii, ta ma velmi zaujima a pripadne ak bz ste poznali aj autora, bolo by to super. nechcem radu od predavaca v nasom knihkupectve, ale od ludi, co vedia co pomaha. budem vam vdacna za kazdu radu.
momentalne mam tazsie obdobie, zmena prostredia a ozivenie starych problemov robi svoje.
drzte sa

misiak

adka je to vzdy na cloveku.
ak liekom neveris,tak ich nema zmysel brat.
zavislost na AD nevznikne iba ak by si velmi chcela.
samozrejme na anxiolitikum moze byt clovek zavisli aj ked nechce :D
nemylis si to?lebo na AD zavisla neostanes.mozno pridu tazsie obdobia ale nie zavislost,ale ako hovoris kazdy ich znasa inak.
mam kamaratov co brali cipralex,velaxin,wellbutrin, a pod a nikto na nich nebol zavisly.su urcene na dlhodobejsie pouzitie a vysadzuju sa zminimalizovanim davky.
ale problem s tym zatial nikto koho poznam nemal.
preto hovorim ze ak sa na AD necitis tak skus ine riesenia.
cvicenia,masaze,sex :D a pod
pekny vecer :)

bond 2001

MIsko ja ti mam taku znamu co hrozne vela AD pobrala bola2x na lieceni a teraz trpi velkou depresiou.Nevie ako sa z toho dostat ona tiez tvrdi ze uz 2 mesiec prelezi a psych.ked to povie vymeni lieky a da druhe.Preto nechcem tie lieky ale asi kazdy na ne inak reaguje.adka

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk