Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

bond 2001

Vermi Misiak ze sa snazim a mas pravdu hypochonder som urcite neni lebo choroby si k telu nepripustam uz som sa naucila za tych par rokov ze to co citim lekari to presnejsie definovali neuroza neni smrtelna a kym sa stym clovek nauci zit potrva dlho.Len by som chcela vediet ci je aj vyliecitelna.Ja som sa teraz rozhodla bojovat bez chemie no uvidim dokedy bude zo mna macherka.AHOJ ADKA

misiak

mali prednasku ad znameho psychiatra.on ich liecil.
ak si hypochonder len taky priklad ako som ja tak to je v pohode :) obcas sa bojim ze mam nejaku chorobu ked niekto povie ze ju ma ale potom si poviem ze to je hlupost ved som vysetreny :) to je taka bezna reakcia cloveka.pokial je to uz hosrsie stadium a nevies kvoli tomu normalne zit lebo si obmadzovana tak na to su lieky.
ale myslim ze ty adka lieky nepotrebujes :) to nieje hypochondria ale negativne myslenie ked hned ako otvoris oci zacnes mysliet na to ze ti bude zle.treba to skusit eliminovat.
spravit si nejaky ranny ritual hned ako vstanes aby nebol cas na take myslienky.

bond 2001

TAk aj ja som asi hypochonder lebo ako rano otvorim oci ,,uz viem ze ma bude boliet chrbat a bude blbo od zaludka""tak ako tomu mozgu pomoct to tam nehovorili no misiak porad adka

misiak

ahoj tanicka.
vcera som napisal vecer spektrum lebo bolo o hypochondroch na spektre a tam clovek videl co vsetko si clovek dokaze nahovoit :)tam ludom pracovala fantazia.
jedno dievca tam nevedelo chodit a lekari nezistili ziadny fyzicky problem.
komplet presetrena,vsetko v poriadku akurat mozog daval impulz aby nohy nechodili.
je to zvlastne co vsetko dokaze nasa mysel :)
pekny dnik vsetkym

tatiana26

Dobré ránko (teda pre tých, čo vstali tak neskoro ako ja:)) Ako ste sa zobudili do posledného vianočného dňa? U nás svieti slnko :) Inak to boli také dosť čudné vianoce a dnes od rána rozmýšľam, ako ja budem chodiť do práce... lebo najlepšie mi nie je a už vlastne ani veľmi neviem, čo by som pre to ešte urobila... no ale však uvidíme ako to pôjde, dnes to nebudem riešiť. No a už sa odtrhnite od telky a zákuskov a poďme aj sem niečo napísať :)

bond2001

Ahojte no Terezka to palenie co pises mam ja v chrbtici neznesitelny pocit potom mi to prejde do zaludka .Liekmy ja mam smolu lebo aj ten najslabsí na ukludnenie mi robi problemi proste mi je od nich zle potom do seba pcham homeopatika ale tie mi dako neyaberaju ja uz niekedy mam pocit ze vybuchnem SNAZIM SA ALE UZ NIEKEDY NEVLADZEM adka

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk