Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

Veve

Ahojte
Už som tu dávnejšie nebola.Ako sa máte? Miloško už ťa nebolí žalúdok?
Ja sa mám tak uponáhlene.Už konečne sú zajtra Vianoce.Tak aspoňže som stihla všetko čo som mala.
Tak Vám tiež prajem nielen krásne Vianoce, bohatého Ježiška ale hlavne veľa pohody,oddychu,pokoja a porozumenia v kruhu svojej rodiny.
To Vám praje Veve :o)

katkaxxxx

aj ja vam prajem vsetkym pekne a pokojne vianoce :) ja prave prechadzam velkou skuskou, teda aspon pre mna velkou, zatial sa drzim. drzte sa aj vy a pekne sa na tu nasu uzkost ci ine veci vykaslite, uvolnite sa a vychutnajte si sviatky :) ps.nechcelo sa mi registrovat,ale som to ja :)

bond 2001

AHOJTE DOSTALA SOM JEDNU VELMI KRASNU BASNICKU A CHCELA BY SOM VAM JU AJ JA POSLAT AKO VDAKU ZA TO ZE STE TU A POMAHAME SI NAVZAJOM.""KEBY SA MA PAN BOH OPYTALCO SI PRAJEM NA TIETO SVIATKY,POVEDALABY SOM,,S LASKOU OPATRUJ TYCH CO CITAJU TIETO RIADKY"" takse este raz stastne a vesele adka

lencok1

Ahojte kamarati,
aj ja Vam chcem popriat stastne a nicim nerusene Vianoce, plne pohody a dobrej nalady, nech sa konecne Vasa mysel oslobodi od vsetkych negativizmov a nech Vam to vydrzi uz nastalo

expert

stastne a vesele prezitie vianocnych sviatkov hlavne pokoj v dusi tak aby si ju mohol kazdy upravit tak ako mu to slusi hlavne zdravia ci uz dusevneho alebo fyzickeho pohodu a krasne prezitie vianocnych sviatkov vam vsetkym od srdca zela B.

sunie

Prajem vsektym krasne vianocne sviatky a do noveho roka len to najlepsie, hlavne nech nas uzkost a depky zdaleka obchadzaju :)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk