Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

misiak

paulinka ak sa citis naozaj zle psychicky tak kludne vyskusaj AD.za pokus nic nedas.a ak nahodou budu vedlajsie ucinky tak ich budes riesit potom.
hlavne sa vzdaj otazky co ak.
neboj tvoje priznaky niesu nic vynimocne.
pekny vecer vsekym.

katka30

Paulicia mne bolo strasne, mne tak bijavalo srdce a taky som mala tep ako by som behavala maraton. Bolo to desne, vsetkeho som sa bala, ja som myslela, ze saliem a toto je moj koniec. Ja som mala take stavy, ze uz som sa raz zlakla aj zaclony, vtedy som si povedala, ze mi sibe a potrebujem pomoc. Dostala som ju vo forme liekov, viem ze to iba potlaca, ale ak by to neprislo, urcite spacham samovrazdu. Denne mi nieco bolo, moj priatel sa ma dokonca bal. Kazdy den ma nieco bolelo, nemohla som v posteli dychat a tak som sa vzdy zlakla ako ked ide v horore nejaka necakana scenka, tak mi vzdy bilo srdce, po case ma zacalo okolo neho pichat a tlaci t a uz potom vsetko, len som sa kontrolovala, ci mi nahodou neprestalo bit, no katastrofa. Ale preslo to, viem, ze keby som teraz lieky vysadila, tak to mam znova a mozno aj o stopercent horsie.......musis najst pomoc pokial to nie je nejaka nejak fyzicka choroba.

paulicia

ahoj katka30...neberiem AD...lebo sa bojím nežiadúcich účinkov....ale budem musieť začať....frontin...mi už nejak nepomáha..a Kati30...ako bolo tebe??? Mišiak...si zlatý...radaby som žial pekný život...ale poraď ako.....keď mi je často zle, cestovať tiež nemôžem..bojím sa...keď niekde mám ísť...hneď mi vyskočí tlak.....je to hrozné,,,,,,,,,

katka30

Neviem preco, musim sa zdrzat jednej brutlane skaredej nadavky, ale niekto s .......narazkami mi tu uz poriadne lezie na nervy, ale zdrzim sa.

katkaxxx

pocuvaj misiak, ja uz som skoncila s akymkolvek komentovanim tvojej osoby, tak uz by si mohol skoncit aj ty s tymi narazkami.

katkaxxx

paulicia, ano, mavala som to, ale ked som sa dozvedela, ze mi nic nehrozi a ze je to vsetko plany poplach, tak je to o 80% lepsie. lieky neberiem, davam si len sem tam magnezium alebo magne b6, dostala som predpisany neurol 0.25 ze nech si ho dam v pripade uzkosti, parkrat som to vyskusala, zistila som ze mi nic nerobi a ze sa ukludnit dokazem aj sama, tak som sa nan vykaslala :)

misiak

paulicia zbytocne sa trapis.ked ti lekar povedal ze to nije nic vazne tak asi ma pravdu,a to si myslim ze by malo byt dostacujuce.
tymto pristupom to iba zhorsis,ked budes vyhladavat taketo fora.
lebo tu sa ti to moze iba zhorsit,sem sa chodime len stazovat a ked je cloveku dobre,tak to je len fantazmagoria,alebo je len male detsko :D
takze tak.
zi prosimta normalny krasny zivot a nenechaj si ho znechutit.
inak vsetkych vas zdravym :)
alexx aj ja dodrzujem pitny rezim :D

katka30

Paulicia a preco AD neberies ked ti ich doktor predpisal? Chces to skusit bez nich? Ja beriem a moj zivot sa o zlepsil o nepoznanie. Zacinam byt vyrovnana (mavam niekedy aj dni zle to je pravda ako vcera a predvcerom), uplne som prestala panikarit v obchodoch ani na ulici. Musim este jednu vec sa naucit, prestat sa bat cestovat. Kedysi som precestovala celu Europu,vselijake sluzobky, teraz sa bojim. Mam strach co ked mi tam bude zle kto mi pomoze. Ale verim,ze buduci rok, mam nejake sluzobne cezty na plane, tak sa aj v tomto zlepsim. Verim v seba a verim v lieky. Mozno niekto nadomnou kruti hlavou, ale mne je to jedno, man lieky vytiahli zo sialeneckeho stavu a to nikomu neprajem, veru nikomu na svete. Boli to brutalne stavy uzkosti, ked si nato teraz spominam tak ma striasa. Ake ako som povedala, pridu aj zle dni, ale ja ich uz nechcem a bojujem aby neboli, dokonca sa modlim a verim.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk