Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

Takže ďalšia Katka :) Premýšľam ako sa volajú tieto veci, ktoré ti robíš. Že ideš naschval tam, kde sa bojíš a robíš to, z čoho máš strach. Bože Zuzka, ty vieš ako sa to volá, pomôž mi... tie nácviky myslím... juuuj... Ja mám za sebou otrasný deň, asi stokrát som si spomenula na neurol, ale napokon som si ho nedala, takže som so sebou relatívne spokojná... ale inak s tým spokojná nie som, lebo vždy si myslím, že tieto blbé dni už neprídu a oni zas a zas prídu a je to v keli... :) Ale ja sa nedám. Ani Kachita sa nedá, ani nikto iný... Ani Alex, však?

Kachita

Takze hlasim poslusne, vratila som sa prave z parku. Poviem vam, horsie sa citim doma s vedomim, ze mam niekam ist ako vonku. Isla som rezkym krokom, naschval po cestickach, co nezvyknem a nakoniec do parku. Prislo dost ludi, bola som nervozna, myslienky neboli prave najpokojnejsie a mala som aj chut ujst ale vravim si, chcem byt ako tito ludia, chcem byt kludna a v pohode a nie posluchat nejake fantasmagorie mojho mozgu. A tak som vydrzala pekne dlho, a bolo to prijemne. Len som mala lahke nohy, akoby som ani nestala svojou vahou na zemi. Ale som rada, ze som tam sla. Nebola som uvolnena, a nevedela som sa prestat kontrolovat ale urcite to je lepsie a som rada. Chcem byt ok a v pohode. Dnes je strasna doba, vsade zhon a stres, kazdy musi nieco vlastnit, treba sa pretekat a tak a to nie je nic pre mna, som taka hippie :)

Kachita

Tani, moje meno je Katka. Preto Kachita :) Znie to pekne, ze by si chcela byt odvazna ako ja. Lebo za odvaznu sa teda nepokladam. Bojim sa kazdej voloviny, stale sa sledujem, teraz napriklad chcem ist do parku so psom kde by som chcela ostat nejake dve tri hodinky, ale cely den sa toho bojim. Idem, lebo musim. Idem, lebo sa aj hanbim sama pred sebou a pred svojimi blizkymi. Najradsej by som ostala doma a len tak kvasila a nikam nechodila. O necele dva tyzdne letim k nasim domov, uz teraz som z toho na nervy, ze co ak sa zblaznim v lietadle. A letim do Viedne, na letisko, ktore vobec nepoznam, kopec batoziny, k tomu pes, takze budem musiet byt silna a byt schopna to vsetko zvladnut. A nie som ani odvazna, ale bojim sa, ze ked ustupim tejto mrche, tak mi vezme vsetko a budem zit zivot plny obmedzeni sibnutych. Chcem ist niekam len tak bez nicoho, a nebat sa najhorsieho. Chcem mat proste volnu mysel a lietat. Ked som vonku, pomaha mi vystierat krk akoby som nieco niesla na hlave. Dviham bradu a to ti dava pocit sebavedomia a bojovnosti. No idem teraz, neskor napisem, co som ako zvladla. pa

monik9

ale nie su tam aj chalani ale tí su uz starsi 14 rokov a podobne,teraz sa dlhsie neozvem az niekedy po novom roku si najdem cas,ideme na dovolenku takze az potom.....od januara nastup do prace,uvidime ze kolko casu mi zostane,tak vam prajem pekne sviatky a moc zdravicka...

monik9

pretoze na vianoce maju prist moji krsny aj s dcerou 14 rokov ma tak smeboli dohodnuty a my mame hore tri izby,dve spalne a jednu tvz.decku izbu,deti by uz nemali kde spat....melinda je typicky jedinacik som si vsimla napriek tomu ze ma 9 surodencov,jej mala sestra 3 rocna verunka je pravne volna,ale su tam aj ine deti....irenka je tiez fajn aj maruska ale to su uz vacsie dievcata 8,9 rocne...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk