Úzkosť

Kachita

Tani, moje meno je Katka. Preto Kachita :) Znie to pekne, ze by si chcela byt odvazna ako ja. Lebo za odvaznu sa teda nepokladam. Bojim sa kazdej voloviny, stale sa sledujem, teraz napriklad chcem ist do parku so psom kde by som chcela ostat nejake dve tri hodinky, ale cely den sa toho bojim. Idem, lebo musim. Idem, lebo sa aj hanbim sama pred sebou a pred svojimi blizkymi. Najradsej by som ostala doma a len tak kvasila a nikam nechodila. O necele dva tyzdne letim k nasim domov, uz teraz som z toho na nervy, ze co ak sa zblaznim v lietadle. A letim do Viedne, na letisko, ktore vobec nepoznam, kopec batoziny, k tomu pes, takze budem musiet byt silna a byt schopna to vsetko zvladnut. A nie som ani odvazna, ale bojim sa, ze ked ustupim tejto mrche, tak mi vezme vsetko a budem zit zivot plny obmedzeni sibnutych. Chcem ist niekam len tak bez nicoho, a nebat sa najhorsieho. Chcem mat proste volnu mysel a lietat. Ked som vonku, pomaha mi vystierat krk akoby som nieco niesla na hlave. Dviham bradu a to ti dava pocit sebavedomia a bojovnosti. No idem teraz, neskor napisem, co som ako zvladla. pa

monik9

ale nie su tam aj chalani ale tí su uz starsi 14 rokov a podobne,teraz sa dlhsie neozvem az niekedy po novom roku si najdem cas,ideme na dovolenku takze az potom.....od januara nastup do prace,uvidime ze kolko casu mi zostane,tak vam prajem pekne sviatky a moc zdravicka...

monik9

pretoze na vianoce maju prist moji krsny aj s dcerou 14 rokov ma tak smeboli dohodnuty a my mame hore tri izby,dve spalne a jednu tvz.decku izbu,deti by uz nemali kde spat....melinda je typicky jedinacik som si vsimla napriek tomu ze ma 9 surodencov,jej mala sestra 3 rocna verunka je pravne volna,ale su tam aj ine deti....irenka je tiez fajn aj maruska ale to su uz vacsie dievcata 8,9 rocne...

ooo/táňa

MONIKA prečo nevezmete deti už na Vianoce? A vidíš, už sú dve, najskôr bolo len jedno a napokon desať :) Okrem Melindy je ešte ktoré vo finále?

ooo/táňa

Chcela by som byť taká odvážna a silná ako Kachita... ale nie som... dnes mám príšerný deň, od rána je to na prd, na tých psychotestoch som myslela už fakt, že padnem na zem zo stoličky, tak sa mi točí hlava, že ani čítať sa mi nedá, ani pozerať na niečo poriadne... prešla som sa cestou domov síce po meste, aj do obchodu som vošla, ale nestálo to za nič, tak som nasadla na bus a idem oddychovať. Musím sa dať dokopy, ešte ma čakajú nejaké veci dnes. Apropo KACHITA prosím ťa ako sa voláš menom?