Úzkosť

katkaxxx

miso, ja nechapem naco toto robis. nikto ta nevyhana, maju ta tu ludia radi, nikto ti v podstate nic nerobi. aj ja mam rada ludi co su tu, to ale neznamena ze sa urazim a nastvem za kritiku co dostanem. kritika je kritika. mozes si z nej zobrat nieco a nemusis, nikto ta do nicoho nenuti. uz som sa vyjadrila v predch. prispevkoch, mal by si tu ostat. ale ked tak neurobis, tiez tvoja vec, ale budes chybat ludom co su tu. a neuveris, ale aj mne :) je mile precitat si prispevky co su tak pozitivne ladene ako byvali tie tvoje :) za svojou kritikou v predch. prispevkoch si sice stojim, ale nema vyznam, aby si sa kvoli tomu hneval, lebo ako som povedala - kritika je kritika a teba moze a nemusi zaujimat a to ze si nazorovo nesedis so zuzkou alebo so mnou nehovori nic o druhych ludoch na tomto fore a tvojich vztahoch s nimi. este si to premysli.

misiak

nechce ale vyhnal.
hystericky?mozno,ale zo zaciatku maju AD opacny ucinok tak neviem ci to bola hysteria.
obycajne anonymne forum v ktorom ti ludia vstupia do tvojho srdca aj do zivota.
som uz taky,oblubim si cloveka aj ked z fora a potom myslim na to ako sa teraz asi ma.
silene ze?
ved to robia deti.
a obycajne anonymne forum.
preto koncim a nechcem vam to tu kazit a ani sa z nikym hadat.
niekomu sa moje prispevky pacili a niekomu nie ale teraz to uz je jedno.
ufnukane decko este k tomu hystericke vas ma rad a preto odchadza.
som rad ze som vas spoznal.
s pozdravom MISIAK

katkaxxx

este jedna vec - ano, je pravda ze to mame podobne, ale ja fyzicke priznaky aj ked nemam casto, ale velmi dobre ich poznam. poznam busenie srdca, poznam ztazene dychanie a pocit na odpadnutie, resp. akoby som bola stale v polospanku mam od 15tich. myslienky sme mali podobne ale ja som nikdy nechcela a nechcem zomriet, vzdy je to len o tom ze sa bojim co ked co ked co ked a myslim si ze to iste bolo aj u teba. vies a je sakramentsky rozdiel ked niekto vyrasta v nespravnych nazoroch, deje sa mu vela veci v rodine a zije niekolko mesiacov/rokov v strese. vtedy cloveku len tak lahko nepomoze lusknutie prstom, aj ked sa velmi snazi. je to tu cele sprostost, nema zmysel sa hadat, uzavrime to tak, ze si nazorovo proste nesedime a pekne tu ostan, su tu ludia ktori sa chcu s tebou rozpravat a radi citaju tvoje prispevky. tak uz prosim ta ziadne urazky a vycitky, nema to zmysel.

katkaxxx

misiak prepac, ale myslim si ze si trochu hystericky. myslim si ze nikto z tych ludi co su tu, by si nedovolili povedat, ani len pomysliet nieco take ako si napisal, citujem: ".nech sa zabije a prestane sem pisat.
je to jedno ci sa urazi,alebo skape." brutalne prehanas. neviem si predstavit ako zvladas kritiku v beznom zivote, ale ked toto vystrajas na anonymnom fore, tak to je dost silna salka kavy. nikto ti tu nechce zle, nikto ta odtialto nechce vyhnat a nikto ta neodcudzuje. z mojej strany to bola len slaba kritika a myslim si ze to prehanas. tymto koniec mojich prispevkov na tuto temu, nebudeme tu predsa ostatnych zatazovat hadkami. a misiak prestan sa hrat na chudacika, kazdy si v zivote nieco preskakal a prestan sa urazat ako male decko, normalne zostat tu a prispievaj, nikto ta odtialto predsa nechce vyhnat.

misiak

nechcel som sem uz napisat ale reakcie katkyxxx mi nedali.
stojte pri sebe dobre robite,a kludne ma osocujte.raz sa vam to uz podarilo dostat ma na pokraj smrti.(ale brali ste to tak ze ked pojdete na mna tvrdo tak mi to pomoze,nikoho vsak nenapadlo ze clovek co tym trpi tyzden rozmysla nad vselijakymu vecami a moze to dopadnut tragicky,ale vy ste si boli isty ze mi to pomoze)vtedy sa ma tana zastala.
ved co.nech sa zabije a prestane sem pisat.
je to jedno ci sa urazi,alebo skape.
pustili ste sa do mna traja ak nie viacery a vtedy som zacinal s ad a mal samovrazedne myslienky.tana a alex ma povzbuduli to je fakt.kolko chybalo aby som to spravil?ved to je jedno.
a teraz to niekto berie ze som sa urazil.ano nechodil som sem a bol som ako decko,tie bezne pachaju samovrazdu alebo maju take myslienky.
potom sa vo mne nieco zlomilo a povedal som si ze sa neoplati trapit a oplati sa zit.
dostal som sa z uplneho hovna von a znova som sa zacal tesit a zit.
a to ze som to dokazal a napisal sa vam zas nezdalo a lusknutie prtsta ste brali ako vtip.
verte neverte zmenil som myslenie lusknutim prsta.
a to ze mi niekto napise ze som sa odmlcal ako ufnukanec?ma teraz pobavi.
katkaxxx mas 20 rokov tak ta beriem ako dieta a ber to tak ze ked si sama nepovies ze to preslo navzdy tak to neprejde.nemas PP nemas fyzicke priznaky,mas to iste co som mal ja ale ty nechces aby si to mala za sebou rychlo.radsej si povies ze to chce roky a potom places ze sa to vracia.nechcem ziadne konflikty z nikym,milos ma pravdu ze by sme sa nemali hadat aspon cez tieto sviatky.
tak vam to umoznim a uplne odidem z vasho zivota.ci uz preto ze budem stastny aj nadalej ,alebo to bude samovrazda to vas zaujimat nemusi,lebo to bude vzdy len trapny prispievatel,ktory je ako dieta,urazi sa na par dni a potom zas napise.
tak to dieta teraz konci.
obom zuzkam zelam len to najlepsie,su mudre,jedna starsia skusena a druha rozmaznana co este nema sajnu co je zivot.
tak sa majte krasne.ved si zuzankaxxx pomysli ze je to len dalsi z mojich detskych urazeni a ze o 2.tyzdne sem napisem.
bohuzial nemam potrebu a co sa somnou bude diat vie len ten najvyssi.vcera po prispevku zuzany som mal tlak 160/120 a nestoji to za to.ked mam zomriet tak nie tak ze ma porazi.vzdy som bol prchky clovek a rychlo sa rozculil kvoli blbosti.(cez zle obdobie som zas bol krotky):D
zabudnite na mna,aj na moje prispevky,som rad ze tu mate forum kde nevznikne uz ani jeden konflikt,lebo uz niet misiaka.
lady1 prepac ze to teraz nieje nic povzbudzujuce,ale nemohol som inak konat.ak chces tak napis mail.
je nas tu viac co sa z toho dostalo :D
ale ako?
koniec

katka30

Mimochodom odkedy beriem vsetky tie lieku, nemam chut na sex iba na cokoladu, uz som nabrala asi 7 kil, je to normalne? Priatel salie aj ja:-))))))

katka30

Ahojte vsetci....boze ako davno som tu nebola. Moj zivot je stale rovnaky a nejako som sa prestala sledovat, tusim teraz som zase zacala:-))))) Dnes som bola po 2 mesiacoch u doktora a stale mi nechava tie iste lieky, ziadna zmena, ale nie je mi zle to musim uznat. Len enviem rpeco, asi zacinam byt na tom lexaurine a Xanaxe zavisla, uz mavam pocity, ze ked si ho nedam, tak mi to chyba a utekam do kabelky ako blazon, asi uz aj som. Tak ako sa Vam vsetkym dari???? tanicka ako ti je, dlho som o tebe nic nepocula a vlastne o nikom. Ked si predstavim, ze som tu nebolas asi tri tyzdne, tak mam co v citani dohanat....dufam,ze vam je vsetkym aspon o 20% lepsie.

katkaxxx

ahojte,prave som sa dovalila zo skoly :) preletela som co sa tu pisalo vcera a dnes a chcem len kratko reagovat na misiak verzus zuzka. Je pravda, ze Zuzka si obcas trochu rypne, ale s Misiakom mam uz tiez svoju skusenost, mali sme jeden konflikt, po ktorom sa urazil ako male decko a prestal sem na par dni chodit. odvtedy ho beriem s rezervou a nejak nevidim vyznam reagovat na jeho prispevky, ja si vzdy len pomyslim nieco pre seba. on ma taky svoj detsky svet (aj ked mu uz pomaly taha na 30ku), tak ho tam nechajme, ved je tam stastny.

alexx_le

niet zač :D dedek to robí podla mna dosť rýchlo. to už skor vyzerá ako na hodine telocviku a nie ako jogovy cvik