Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

katka30

Ahojte vsetci....boze ako davno som tu nebola. Moj zivot je stale rovnaky a nejako som sa prestala sledovat, tusim teraz som zase zacala:-))))) Dnes som bola po 2 mesiacoch u doktora a stale mi nechava tie iste lieky, ziadna zmena, ale nie je mi zle to musim uznat. Len enviem rpeco, asi zacinam byt na tom lexaurine a Xanaxe zavisla, uz mavam pocity, ze ked si ho nedam, tak mi to chyba a utekam do kabelky ako blazon, asi uz aj som. Tak ako sa Vam vsetkym dari???? tanicka ako ti je, dlho som o tebe nic nepocula a vlastne o nikom. Ked si predstavim, ze som tu nebolas asi tri tyzdne, tak mam co v citani dohanat....dufam,ze vam je vsetkym aspon o 20% lepsie.

katkaxxx

ahojte,prave som sa dovalila zo skoly :) preletela som co sa tu pisalo vcera a dnes a chcem len kratko reagovat na misiak verzus zuzka. Je pravda, ze Zuzka si obcas trochu rypne, ale s Misiakom mam uz tiez svoju skusenost, mali sme jeden konflikt, po ktorom sa urazil ako male decko a prestal sem na par dni chodit. odvtedy ho beriem s rezervou a nejak nevidim vyznam reagovat na jeho prispevky, ja si vzdy len pomyslim nieco pre seba. on ma taky svoj detsky svet (aj ked mu uz pomaly taha na 30ku), tak ho tam nechajme, ved je tam stastny.

alexx_le

niet zač :D dedek to robí podla mna dosť rýchlo. to už skor vyzerá ako na hodine telocviku a nie ako jogovy cvik

alexx_le

Kachita, našiel som stránku s popisom Piatich Tibetanov a dole v okne si mozes pozriet aj video, ako tieto cviky maju vyzerat -do času 1:20 je zostrih piatich cvikov a potom je tam ukazka techniky dychania do brucha a zakladny joginsky sed. Malo by sa zacat s troma opakovaniami kazdeho cviku a kazdy tyzden pridavat dalsie 3 opakovania. ale je to len na tebe, ako rýchlo to zvládneš. konečný počet opakovaní je 21 z každého cviku. Základom ako pri každom cviku jogy je spravne dychanie pocas cvičenia. to bude zo začiatku asi to, čo ta bude obmedzovať v tom aby si zvladla hned 21opakovani a samozrejme treba postupne zdokonalovat cviky. mne to zo začiatku robilo problémy-všetky tie polohy, ale postupne som sa stal ohybnejší a teraz je to v pohode. tak vela zdaru s cvičením :) ak by si sa chcela ešte niečo spýtať, tak pokojne. Ale myslím že Tánička by ti vedela poradiť najlepšie, lebo s tým pracuje dlhšie ako ja. všetkým príjemné predvianočné dni a nákupy prajem. a aby sme boli k sebe dobri :)

adriana

Ahojte,
neskúšali ste na "našu" PP brať pangamin Gnostin, dnes som o ňom čítala na nete, obsahuje aj ženšeň, a mal by bať dobrý na depky a stresy, hlavne pre ženy.

Kachita

Jedno je jasne, vylieceni ludia nevyhladavaju fora a ziju naplno pokial sa da. Mne lekar povedal, ze sa z toho da vyliecit. Ja sama mam problem so stresom, od mala som s nim mala problemy. Som uzkostliva od mala, vzdy som hladala ochranu u druhych, proste som taka. Ale nie je to dobry pristup, lebo ta to este viac robi zranitelnejsou.
Tatianka, mas nejaku stranku podla ktorej cvicis tych 5 tibetanov? Ja som cosi o tom pocula, ale neviem vela. Knihu o KBT si chcem obstarat aj ja, ale to az pri najblizsej navsteve Slovenska.

sunie

ja si myslim ze pp a depresii sa nikdy neda uplne zbavit pokial to uz raz mas. mozu byt dobre obdobia bez priznakov ale nikdy nie je iste kedy sa to moze vratit spät. ale to je len moj nazor.
stresu sa dnes vyhnut neda lebo je uplne vsade, ide o to ako ho clovek vie spracovat aby nezanechaval na nom nasledky. mne to teda moc nejde.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk