Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

misiak

sunie moj velmi dobry kamarat ma teraz problemy take ako mas ty.nieco asi bude vo vzduchu.v noci sa zacal dusit myslel ze umiera.rano na alergologii mu dali hned injekciu aby sa nezadusil a ze take nieco este nevidela za zivot.(pluca v takom stave)teraz chodi na injekcie.vydrzal tyzden nefajcit a zas dava 2.krabicky denne :) to sme my ludia.co nam skodi to robime.
takze nieco asi bude vo vzduchu.ja kaslem uz 3 mesiac.odkedy ma navstivila uzkost odvtedy som zacal kaslat a doteraz ma to drzi.uz nie tak velmi ale stale kaslem.miestamu neviem prestat.
asi je take obdobie.
zacal som spavat nahy pri otvorenom okne a je to troska lepsie :)
ja som za otuzilstvo :D najlepsie tak posilnujem imunitu :)

Kachita

vidis, sunnie, to by sa ti hodilo k moru, aj zdravotna starostlivost je tu ina, v mnohych ohladoch lepsia. a slnko tiez nabija energiou, mozno na zaciatku bz bolo napostac, keby pracoval len priatel a ty by si len vypomahala. no kto vie, skusit by ste mohli. len teraz ta kriza, no je to tazsie teraz ovela.

sunie

kachita, v skratke ja mam PP, depresie, alergiu, oslabenu imunitu a priebezne z nej vyplyvajuce ochorenia. tym padom byvam castejsie hlavne v zime chora - momentalne uz mesiac bojujem s infekciou hor.dych.ciest a nevedia presne ani z coho to je ani ako to zlikvidovat lebo mi ziadne lieky nezaberaju, musim ist na podrobne testy alergologicke). ale je mozne ze keby som zmenila prostredie praveze by mi to pomohlo lebo pri mori sa dam vzdy perfektne do poriadku a som uplne fit.

Kachita

Jeeeej, Milos, to je super, velmi pekne napisane. Aj ja som raz pocula, ze PP to je moje zvieratko, moj milacik :) No clovek ked to prijme, je to uplne inak :)

Kachita

vyburcuje ta, pokial sa ti neukaze v takej sile ze neostanes len tak mimo v strachu sa co i len pohnut. No dobre je byt co najviac zamenstnany nejak tvorivo, a co najdalej od mesta. Aspon v mojom pripade, najlepsie sa citim v prirode.

misiak

ja si skor myslim ze uzkostna porucha cloveka dokaze vyburcovat k veciam co by ako zdravy nespravil.
priklad ja a vodicak.
vtedy si clovek chce ukazat ze to dokaze :)
resp.dokaze vsetko co si zaumieni

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk