Úzkosť

misiak

ved o tom je PP.o strachu,ze pride stav a nebude ti mat kto pomoct.
ale co je na to najlepsi liek?postavit sa mu a pozerat s oci do oci :)
tak sup ho do zahranicia :)
a to ja by som sa bal ist aj do kosic :D
ale to nema nic s chorobou.od malicka sa najlepsie citim doma.taky domacky zalozeny tip.tam sa citim dobre kde to poznam :)

sunie

misiak ano,ja pracujem aj studujem a ver mi ze pri tychto stavoch mam niekedy co robit, ale ako pise kachita MUSIM to zvladnut. neviem ako to bude so skolou dalej kedze mam aj ine pretrvavajuce zdrav.problemy a dost som kvoli tomu vymeskala. neda sa zvladat vsetko co by clovek chcel.
keby som sa narodila pred 100 rokmi uz by som bola bez liekov davno mrtva, to mi ver. a nie je celkom pravda ze dnes sa da poriesit vsetko lebo len dostat sa na kvalitne vysetrenie je umenie ked nemas dobreho lekara alebo znamosti.
neviem ale to asi len ja mam taky blby pocit z toho zahranicia ze by som tam sice rada isla lenze sa strasne bojim ze hned co by som tam dosla uz by som obiehala lekarov,asi mam nejaky strach z toho preto som sa zatial neodhodlala.

misiak

kaschita nieco na tom bude,ale urcite to neohrozuje nejako extremne dlzku zivota.
tisice ludi je v strese a nema ani pp.
teraz je taka doba.
hypoteky,clovek pride o pracu a pod.stale sa niecoho obavame.
to neovplyvnime

Kachita

Tatianka, ta adresa je sibirienka@centrum.sk. Ja som mala tiez postupne naznaky, ale brala som ich ako cosi normalne a nebrala som to ako nejaku vystrahu. Hlava sa mi toci aj zo sluchu aj z PP, je to odlisne. Pri PP neviem anikde som, pri sluchu to citim vo vnutri, je to neprijemne, ale je to ine.
Ja by som skor povedala iny fakt, nie je pravda ze s PP sa dozijes aj 200 rokov. Totiz pri neliecenej PP sa pridruzia ine zdravotne problemy, lebo tolky stres co telo zaziva (je to sice neskutocny problem, ale tvoje telo to zaziva ako pri relanom probleme a je to velka zataz na organizmus), casom sposobi ine pridruzene zdravotne problemy. Preto je to teoreticky chorba, ktora nic nerobi, ale dlhodobo moze sposobit vela veci. Alebo aspon im napomoze.

misiak

a som rad tanicka ze sa mi podarilo vycarit ti usmev na tvari :)
ak by ti to malo sposobit radost tak mozem byt ufnukany zas :D

misiak

tanicka niekomu zaberu niekomu nie.
vidis ze kachite zabrali a zabrali aj inym ludom.a ked nie tie iste tak ine urcite.
kazdemu sadne iny liek.
ty si ich uz vyskusala vela a mozno je problem tam ze uz ziadnemu lieku neveris.
ale dobre robis lebo lepsie je byt bez liekov :)
spravila si za posledny cas obrovske pokroky s coho sa tesim.
vidis ze to ide

tatiana26

Miško ja sa až musím usmievať na monitor, keď to čítam a spomínam si na tvoje príspevky spred pár mesiacov... uplakané chlapča... :)