Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

misiak

lady dakujem.
pisem vzdy to co citim :)
niesu to len slova,ale realita :)som rad ze sa ti pacia prispevky.
Adrianka 12 dni to necakaj zazrak.este potrebujes 2.dni :D hovori sa ze 2.tyzdne trva kam pride ucinok.u niekoho to je skor u niekoho neskor.
ked vies ze uz raz pomohli tak nieje co riesit.pomozu aj 2.krat.a ked bude lepsie a vysadis tak pomozu aj treti aj stvrty.
oplati sa skusat ich vysadzovat,samozrejme pod dohladom lekara lebo mozno raz zistis ze ich vysadis a nic ti nebude :)
zalezi od toho aku mas PP.niekto ju znasa lepsie,niekto horsie.niekto nevie dychat,niekomu bije rychlejsie srdce,niekomu sa toci hlava,je to rozne.
ak nemavas nejake hrozne fyzicke stavy,tak urcite nebudes brat lieky dozivotne.
ako povedala katkaxxx lieky pomozu ale ostatne je na tebe.preto nezaskodia aj nejake sedenia a cvicenia.
takze hlavu hore baby,idu vianoce,treba sa tesit a nie trapit sa :)
peknu nedelu zelam

katkaxxxx

adriana, moze a nemusi to byt na cely zivot a 90% zalezi od teba. lieky ta nevyliecia a tento problem vdaka nim nezmizne, potlacia ti priznaky, vydrzis nejaky cas bez nic mozno ok, ale ak neodstranis to co ti PP sposobuje tak mozes lieky brat stale.

adriana

ďakujem za podporu misiak, lieky beriem len zhruba 12 dní, predtým som sa liečila tiež, v apríli t.r., to prišlo prvý-krát, vtedy som bola za psychiatričkou a začala som s liečbou, ale keďže mi bolo po pár mesiacoch dobre, lieky som vysadila
a to bola zrejme chyba, takže začínam liečbu vlastne odznova, dúfam, že ak budem brať lieky pravidelne tak bude dobre, aj keď tá predstava, že je to už na celý život?

lady1

Misiak, mal by si pisat castejsie, lebo tvoje prispevky ma vzdy povzbudia a urcite nielen mna. Tvoj pozitivny pristup urcite pomaha viacerym na tejto diskusii. Takze vdaka za tvoje prispevky.

misiak

Adrianka s PP sa da naucit zit velmi lahko.
ci uz za pomoci liekov alebo bez liekov.
neviem ako dlho beries AD ale urcite zacnu zaberat a budes zit uplne nomalny zivot ako tisice ludi s PP.
ved to je moderna choroba a cim dalej tym viac ludi ju ma.
ak ti nezaberaju tieto Ad urcite sa nejdu take co ti sadnu.
takze hlavu hore a hura do prace :)

adriana

Ahojte ľudia, očividne nestíham s Vami diskutovať. V takom neskorom čase ako tu píšete ja už dávno spím. Teda ak sa zadarí. Niekedy mám noci, že vôbec sa mi nedarí zaspať, treští mi hlava, srdce sa roztrepe ako divé. momentálne som na liekoch citalopram a ráno si dám 1 - respl. polku xanaxu aby som mohla fungovať, lebo mám strašnú triašku v nohách. Môj problém s PP zhoršuje zrejme aj môj nízky tlak. Povedzte ľudia ako zvládate bežné povinnosti, veď určite máte rodiny, deti, prácu, potrebuje normálne fungovať, chodiť na nákupy, po deti do školy, škôlky, ja som z toho všetkého strašne unavená, neviem, ako ráno vstanem do práce.

katkaxxxx

lenka ved to.. :( ale ja sa musim naucit rozlisovat aspon medzi vecami co sa tykaju mojej rodiny a ostatneho sveta, lebo takymto stylom neviem ako skoncim :) mam na mysli to, ze je normalne sa trapit nad niecom v rodine a tak ale problemy celeho sveta na ramenach clovek neunesie, tak treba selektovat a mysliet aj na seba. Tani, nuz.. k tomu ti mozem iba gratulovat ak to tak nemas :)) zlata stredna cesta je najlepsia a po nej asi kracas :) nechce sa mi registrovat, tak je zo mna katkaxxxx :)

tatiana26

Myslíš Katka, že je niečo vo vzduchu? :)Mne ja samozrejme fest zle, ale to sa po dnešnej noci dalo čakať... no ale nenavarí nikto a hladné krky čakajú, ešte som si kača aj hostí zavolala :) Takže sa tu trasiem a odpadávam, ale varím a pečiem... Ja ti neviem, či všetko prežívam na 200%

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk