Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

lencok1

Ahojte vsetci
Katuska to 200% prezivanie poznam, nie je to vyhra, ale byt bezcitnny, to je este horsie...treba najst zlatu strednu cestu, ale ked sa deje nieco v rodine, nasim pribuznym, nikoho to nenecha chladneho...

katkaxxx

ahojte :) no ja neviem co to je vo vzduchu, ale mne bolo vcera vecer opat tesne pred spanim "uzasne", dostala som pocit ze saliem a chytala ma hroza. a preco? pre nic :) a potom rano som sa zobudila s uzasnym pocitom ze ako to vydrzim citit stale take blbosti. nuz, ale pekne som isla na net, mysel sustredila na ine veci a uz je to fuc :) mna len hneva to ze preco sa to zase u mna nabralo ked to uz bolo relativne ok :) len opat hovorim.. lahsie sa lieci cloveku ak ma okolo seba zazemie a nemusi prezivat stresy v rodine. ja sa mozem citit akokolvek dobre, ale ked mi zavola mama a place mi do telefonu a rozprava veci tipu ze si asi da nejake tabletky a zapije alkoholom, tak sa zacnem od strachu triast, plakat a srdce mi bucha.. takto sa neda existovat v klude. ked sa k tomu pridaju este dalsie veci, tak to cloveku neprida na pohode a postup v lieceni to spomaluje :( to ma dost mrzi :( treba sa asi nejak naucit byt bezcitni a tak sa bude zit lahsie. lenze to nie je moj styl :( ja veci hrozne prezivam. rozculuju ma vsetky nespravodlivosti sveta a na druhej strane ma rozplacu vianocne pesnicky v auparku a nakupovanie darcekov, takze to uz som na tom asi fakt zle :) ale vazne, tazko sa zije ked clovek vsetko preziva na 200 percent. ved urcite viete o com hovorim, minimalne urcite vacsina z vas.. zelam pekny den :)

misiak

dobre ranko.aj misiak len teraz vstaval :)
ale po prebnej piatkajsej noci mal na to pravo :D
sunie chudatko este stale sa takto trapis?to nieje mozne aby ta to tolko drzalo.tam musis mat velmi oslabenu imunitu.
neviem ako poradit.

tatiana26

Dobré ránko, aj keď teda už je pokročilejšia doba, ale tí, čo išli spať o 3 to môžu nazvať ránom :) KACHITA ja som betaserc tiež kedysi užívala, ale nikdy mi ani minimálne nepomohol. Ale skús jógu a 5 tibeťanov, to mi myslím funguje... lebo ono už ťažko povedať, že čo to vlastne zmiernilo, ale vďakabohu, nech to bolo čokoľvek, viem, čo je to za peklo... Uf, idem sa trochu skonsolidovať

sunie

ja rozmyslam nad balearmi/kanarmi lebo tam je vela nemcov a anglicanov a aj domaci trosku vedia reci (na vidieku je to des) takze tam je to mozno lepsie s pracou (v nejakom hoteli a tak) a spanielsky trosku viem ale je to lahka rec a ja sa rychlo ucim takze v tom smere pohoda. pozerala som uz miesta cez net a samozrejme ze by som tam nemala taku dobru pracu ako mam tu a platy su porovnatelne, ale aspon na nejake obdobie by to bolo fajn. hlavne zo zdrav.hladiska. ale diky moc za info.

Kachita

No slnka je tu naozaj vela, ked si prezeram fotky z domu a zo Spanielska, je to viditelne na prvy pohlad. To slnko to nezaprie :)

Kachita

Sunnie, ano zijem v Spanielsku, konretne v Katalansku. Pracujem vo financnej oblasti. Co sa tyka zakladov spanielciny, to nie je az taky problem, nakolko spanielcina obyvkle rychlo skace do hlavy. Skor by som odlozila stahovanie na neskor, je tu najvyssia nezamestnanost v EU, vela ludi odtialto ochdadza a platy su dost nizke.

sunie

tie zavraty co pises mavam aj ja niekedy a preto tiez nejazdim (teda okrem ineho ze bojim a beriem lieky). musim si sadnut alebo sa zamerat na 1 bod a po chvili to prejde.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk