Úzkosť

katkaxxx

ahojte,no neviem co a ako a preco ale mne je dnes trosku horsie :) vcera tesne pred spanim brutalna panika,uplne realny pocit ze ma taha smrt,normalne som sa bala zaspat. no a dnes zase kopec haluzi. rozmyslam len kde sa stala chyba. ono jedna vec je ked sa clovek snazi sam, meni myslenie, zvyky atd a druha vec je, ked ma okolo seba neustaly stres a rodinne problemy. ale tusim to celkom do seba zapada.. odkedy som opat mala to s tou mamou, tak som cez den mavala busenia srdca a som sa cudovala preco. nuz, uzkost je svina. moje stastie,ze uz som sa za posledne mesiace toho vela naucila a nepripustam si to tak moc ako predtym.len ma s prepacenim strasne sere, ze clovek sa moze snazit aj vsetko, ale ked ma okolo seba stale problemy a len jednu jedinu osobu o ktoru sa moze opriet (vdaka bohu za nu, resp. zahno!!!) tak je to take dost smutne a tazke. este okrem tej mamy boli nejake veci v rodine, ale o tom som tu uz nepisala. aj tak mam blby pocit vobec pisat tieto moje malichernosti, oproti tomu co pisali/prezili niektori ini ludia, aj tu pritomni, je to malicherne a ja sa len stazujem. ale som rada, ze to mam aspon kde povedat.o hodku idem von s kamaratkou a kamaratom,tak sa trosku uvolnim :) nie za pomoci alkoholu :)) ale za pomoci prijemnej spolocnosti a dobrej nalady :) majte sa pekne zatial

lencok1

toto som nasla na jednom fore, je to pravda?
Antidepresiva typu ssri by sa mali brat az v dospelom veku, ked je mozog uz plne vyvinty. Doporucuje sa az po 25. roku. U mladistvych moze sposobovat depressie so samovrazednymi sklonmi. Nevie sa ze preco. Ked mas menej ako 25 skus ad ineho typu.

tatiana26

Miško tak ale to je nevítaná návšteva, radšej mohol ostať doma :D Mám ti odfotiť tento náš slnečný deň, aby si mi veril?;)

misiak

tanicka asi tak :)
do rana sa slavilo.
ja cervene vinko a manzelka ceresnu.pekne sme to rozbehli.
som ako mumia,ale uz ma prestava napinat :)
ale ved sme z jednej stvrte a tu je zamracene.
tani ked si ten stav uz davno nemala,tak to je dobre,lebo teraz ta prisiel pozret a zas na dlho odide :)
urcite sa to zlepsi.pekny dnik

tatiana26

Miško nám tu svieti slniečko :) Ale aj tak mi je zle... takýto stav som teda dávno nemala... od rána sa trasiem, nič sa mi nechce, nič ma nebaví, nič nevládzem, hlava sa točí, no akože horor. Už som si dala neurol, došlaka. Ale tuším ma aj ten má na háku. Miško ale tebe je zle z chlastu, čo?