Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

Katka ty keď začneš písať, tak to stojí za to :) Ja som sa vybrala ešte na ďalšie nákupy (ale až po neurole) a mám aj čižmy, takže už mám pokoj tento rok :) Trochu si oddýchnem a dám sa ešte na jedny medovníky dnes, však tie včerajšie sa samozrejme pojedli... :)

katkaxxx

sunnie ale ved nejde len o to ze AD sa s alkoholom neznesu.. kebyze neberies AD, tak to riesis alkoholom? asi tazko. je tu viacero ludi bez AD a alkohol nepotrebuju. alkohol je jedna z najvacsich blbosti na svete ak sa vymkne spod kontroly. vies preto napr som spominala ze moc neberiem do uvahy statistiky tohto typu, lebo napr. priatelov otec je alkoholik, stratil rodinu, stratil vsetko. vo vsetkych statistikach sa uvadza ze je velka pravdepodobnost ze alkoholikov potomok bude tiez alkoholikom. moj priatel vobec neinklinuje k alkoholu, absolutne nic v tom nevidi a ja si myslim podla toho aky je a aky bol ze alkoholizmus je to posledne co by ho v zivote postretlo, lebo je to jeden zodpovedny a mudry chalan a nikdy sa nechyta takychto barliciek. ja viem ze nikdy nehovor nikdy, ale ja tomu neverim. takisto ako neverim tomu ze ked ja mam uzkost, tak to zakonite musi zdedit moje dieta. dodnes nie je jasne co presne sposobuje uzkost, ale vsade sa docitate ze su to casto zivotne pribehy konkretnych ludi, stresy, problemy, traumy atd. uz sa v tom nejak zamotavam, tak to radsej necham tak :)

misiak

sunie ale znesu :D nemaju vplyv na alkohol,akurat viac zatazuju pecen :)
ani na jednom AD som nevidel napisane ze by alkohol mal vplyv na ucinok ad.
ale tiez nepoznam nikoho kto by PP liecil alkoholom.mozno ja ale nemam pp :)

misiak

asi mate prvdu.nieje depresia ako depresia.ja som maval stavy obcas ze som si hovoril ze ma tu nic nebavi a asi by bolo vykupenie keby som zomrel.
zrejme to bola depresia,ale asi nie dlhodoba.obcas mi taka myslienka preleti hlavou ale zavrhnem ju.ani ja som sa neskusal liecit alkoholom,ale kamarat co k nej chodi ten to skusal tak asi preto to napisala :D

katkaxxx

a takisto si nemyslim ze vacsina ludi s PP ma depresiu. ale ved ok, ja nie som odbornik, lenze tieto vsetky statistiky su casto strasne zavadzajuce alebo nespravne interpretovane. a minimalne na mna tie spominane vobec nesedia a nemyslim si ze by som bola svetla vynimka.

katkaxxx

misiak v tom clanku sa pisalo ze clovek "lieci" PP alkoholom, nie depresie. ale tak ci tak si nemyslim ze by to bola neviem aka uzasna pravda. ja neviem.. napr na tomto fore mame dost velku "vzorku" ludi co ma PP a nemam pocit ze by sa niekto z nich liecil alkoholom. aj ked samotne slovo "liecil" znie smiesne, lebo alkoholom sa nic nelieci.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk