Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

monik9

so vstavanim problem nemam,vstavam kazdy den medzi 6-tou a pol siedmou,varim kavicku a tak.....ked som rano chodila do prace tak prva bola sprcha,to ma vzdy tak prebralo,ozila som jak rybka....

tatiana26

Dobré ráno, zlepšujem sa, dnes mi trvalo už len 40 minút kým som sa dostala z postele :)Nejaké najružovejšie to nie je, ale nič sa nedeje, ideme na to ;)

monik9

caute vsetci,vidim ze su tu nejaky novy ludia,dobry clanok to je o uzkosti,no je to cele pravda aspon podla mna.Nadopovala som sa coldrexom vcera,uz je trocha lepsie ale este tu chripku mam stale.Test bol negativny,je to z prechladnutia.len pekne pecte,mne napecie krsna tento rok,juj nerada peciem.

tatiana26

Uf, hotovo. Idem si zacvičiť a konečne si v kľude ľahnem a idem čítať. Alebo žeby som išla upratovať ? :D

misiak

tanicka jasne.nerozlucny kamarati :)
este ze sme spoznali uzkost,ta nas spojila :)
aj ja by som sa mal dat na nejaku masaz :)
zajtra mame firemnu akciu tak si pojdem lahnut,ale predtym este pozrem mafstory :)
snad to na tej oslave zvladnem a nebudem na mol :D
preto beriem aj manzelku :D

tatiana26

MIŠKO neboj nič, strážim ako oko v hlave :) Na masáž chodím každý týždeň, takže to je vždy gut...

misiak

tanicka medovniky mam rad :) som rad ze masaz padla dobre.ved inak to ani dopadnut nemohlo :D
davaj pozor na medovnicky aby neprihoreli :)

sorryy

dakujem vam za vysvetlenie. neviem preco, ale mam taky pocit, ze tu na tejto teme je to akesi citlivejsie, nie je tu take kritizovanie a podryvanie. zda sa, ze sa tu skor povzbudzujete a pomahate si, co je fajn. dufam, ze nebude vadit, ked sem obcas pridem pookriat.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk