Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

zuzanka65

Tie slová som napísala veľkým schválne, Nevieš prečo, vysokoškoláčka.
Ja pochopím preklep, slová písané v rýchlosti, sem tam chyba, nič sa nedeje, ale to čo si stvorila ty
( decký a ovplivniť ), to je pre mňa silná káva a to ani nemám VŠ.
Ak ma niekto chce obviniť, že teraz útočím, tak áno, priznávam sa bez mučenia, vadí mi, keď niekto píše také nehorázne hrubky v téme takej citlivej ako je adopcia alebo výchova dieťaťa.

monika9

OSTATNYM DAKUJEM ZA PODPORU A TYCH CO TAM PRISPIEVAJU SVOJOU HLUPOSTOU SI NEBUDEME VSIMAT....OZAJ VYBAVILA SOM DECKAM MEKACA ZADARA,BUDU MAT TAKU MEKACSKU AKCIU

monika9

tak este raz zuzana65 ty si v prvom rade nepochopila dobre mna ale tí comaju deti z DETSKEHO to preto velkym lebo aj ty si to tak napisala ale k teme takze tí mi napisali co som chcela vediet,islo mi o geny - dedicnost,a ty si tam splietala ze chcem niekomu geny menit,takze tak

sunnie

to cumim k tym monikinym prispevkom, ludia su vazne hnusni. tiez som sa pre istotu zaregistrovala :) aj milos mal dobre postrehy k jednej teme ze baby su ako slepice,svata pravda, som rada ze robim hlavne s chlapmi.

misiak

Kachita ale zvladla si to a to je podstatne.hlavne chod aj nabuduce do obchodu. Uvidis ze to bude stale len lepsie ;)drzim palce a vsetkym krasny vecer plny radosti a stastia :) ved uz citit vianoce vo vzduchu :)

kachitaa

Je to krasne a slachetne vziat si dieta z DD. Prajem vela stastia.
Dnes je zvlastny den, vacsina z vas napisala, ze sa citi divne rano. Aj ja od rana bojujem s mrchou.
Este ze je doma tolko roboty.

alexx_le

Monika, držím ti palce pri tých ...... - naozaj neviem najsť jedno slušné slovo akým ich pomenovať, ktorí sa ti nasáčkovali do tvojej témy. Je to až nechutné, ako može byť človek obmedzený. Hrozné, ale hlavne velmi velmi smutné. Držte sa všetci. Pekný den vám prajem

monika9

videla som ze nejaky idiot tam kopiruje prispevky ale zily mi to netrha aj ked tam dopisuje blbosti....inak koncim utekam do prace takze to ostatne nepisem ja,nemam uz cas sa zaregistrivat

lady1

ahojte, pisala som v sobotu o tom svojom pozorovaní samej seba. V sobotu som mala asi taký kritický deň, isla som von a tam ma to uplne preslo aj nedela bola v pohode, ale dneska ma zas chytaju také blbé stavy, ale bude to asi tym, ze nastupujem do novej prace a mam obavy, aby som to tam zvladla tak to bude asi tým, viem, ze sa nezblaznim, ale ked ja na to akosi neviem prestat mysliet, ako odhanate tie hnusné myslienky?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk