Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

zuzanka65

Monika, zaregistruj sa, lebo už ti tam píšu ozaj nechutnosti a máš tam aj skopírovaný príspevok z tejto témy s dodatkom.
Myslím to vážne a neútočím ani nič podobné.
Moja otázka bola úprimná a tvoje pocity sú len tvoje, ja za to nemôžem, že ty ma nedokážeš pochopiť, hoci píšem po slovensky.

monika9

len vam chcem oznamit ze tu temu dieta z deckeho domova som zalozila ja,no ja uz slovencinu moc nepouzivam a uz som aj zabudla ze sa topise detskeho,jaky idioti sa tam nasli,no ked budete mat cas tak si to precitajte,dokonca tam pisu pod cudzim nickom

kachitaa

Bola som prave vonku na nakupe, mala som tak strasny atak, tocila sa mi hlava, tuhlo mi hrdlo, myslela som, ze ma vystrie. Zvladla som to, presla som to, ale odtrpela som si to ako kon. Doma som podobne nervozna este, ale aspon mam klud lebo som doma. No musim este vyjst vonku, nech ten strach ma hodi o zem, ale nech uz nieco robi a nie vecne ma ma v strehu.

lenccok

Poprosila by som Vas o radu. Nakolko mam toho helicobactera s velkou pravdepodobnostou ho ma aj moj partner. Lenze jemu je niekedy jeho zdravie ukradnute, pretoze ma vela prace. Uz davnejsie som spominala, ze pokial som ho nepoznala bola som zdrava ako ryba. Kedysi robil vrcholovy sport, potom prestal a nabral 30kg a velmi nezdravo sa stravuje, mam pocit ze aj on je podrazdeny z toho vsetkeho, podla mna nie je zdravotne ok. Ja by som sa rada dala dokopy a bola by som rada keby on tiez, ale ak si to HP budeme navzajom prenasat bude to zacarovany kruh. Prezili sme toho uz dost vela, aj zleho, ale ja som taka, ze sa snazim napriek vsetkemu byt s nim. Obaja mame chyby. Zasa prevysuju tie pozitivizmy.
Neviem ako ho donutit ist na vysetrenie HP, najidealnejia je gastroskopia, ale to on tak lahko nepodstupi. Jeho typicka veta, nemam cas, musim zarabat. A po doktoroch sa mi nechce, najdu mi este xy diagnoz, takto mi je dobre. Na krv by aj isiel, ale to nie je az tak objektivne.

monika9

mam rada poriadok ale to som uz prehanala ako ani nie s tym upratovanim ale s tymi pocitmi ked bola u mna ta navsteva alebo ked niekto u nas spal,odlahlo mi az ked som vsetko upratala,mala som taky nepokoj ci co,napatie...

lenccok

Ale tak viete co sa hovori, mudry clovek je panom svojich myslienok, blazna ovladaju myslienky...tak sa aspon na tom zasmejme:)

lenccok

ja uz s tym nejaky problem nemam zatial, ale lespia je prevencia, najtazsie je odhadnut, c je este "normalne" a co je uz "posadnutost"

lenccok

inak neviete ako mam najst temu o helicobacter pylori liecba? aj ked zadam do vyhladavania, nie je tam ta tema, ktoru potrebujem, zakladatelkou bola ethel a bolo tam asi 128 prispevkov...vsetko mozne mi najde ale toto nie

monika9

no ja som presla maniou umyvania okien,mali sme 5 izieb,2 chodby,kuchyna,okna velike.Potom som mala maniu upratovania dokladov,umyvania podlahy,prania....pranie mi zostalo...ludia mate doma mycku,my mame teraz a nejako sa mi nelubi ako umyla riad

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk