Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

monika9

caute,takze vcera sme stiahli flasu kvalitnej slivovice a uz rano o siedmej som bola v robote,potom 500km jazd po zmluvnych klientoch a este aj potom stetnutie v jednom centre.....no ale dam vypoved zrejme a od januara mam slusnu ponuku...ja som poste dneska vstala s tym ze som zdrava a hotovo,ako chytali ma ataky ale nejako som ich ustrazila...zajtra ideme do toho deckeho domova,katkaxxx no vidis niekto sa asi nudi

Kachita

No a uz registrovana som aj ja, dnes som mala velmi neprijemny atak. Nech uz len to pekne prejde a budem konecnce ok.

lenccok

Katuska to si nevsminaj, jeden cas sme tu mali jedno individuum, ktore neustale utocilo na Veve. Niektori ludia su chori a robia taketo hovadiny, nebudem sa cudovat, ak sa aj teraz niekto taky ozve...

katkaxxx

baby toto je sila, niekto teraz zase kopiruje moje prispevky co som davala sem na forum vcera a dava ich do tej temy ktoru som spominala ze tam pisali pod mojim menom.. niektori ludia sa fakt velmi nudia

tatiana26

Len som vám chcela oznámiť, že som si z vás vzala príklad a zaregistrovala sa, lebo chcem tie byť zelená :) takže žiadne ooo tu už nebude :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk