Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

lenccok

Urcite by ich mal riesit! Vies co aj o mne si mysleli ze som hypochonder a mozem sa na nich vykaslat. Nech si myslia...neviem kto urobil vacsiu chybu, vsak oni podcenili moje zdravie. Ked som bola u ORL lekarky povedala mi, slecna to nie je dobre, ked mate stale tu zvysenu teplotu, to signalizuje zapal v tele, ani ta vasa pokozka sa mi nezda. Ja som povedala, ja mam problem aj so psychikou a pripusuju to tomu. Zacudovane sa pozrela a povedala: Vy sa nemate rady? No ja by som to len psychike nepripisovala." Povedala ze musim absolvovat vsetky vysetrenia.

katkaxxx

lenka, musim to nejak vyspekulovat, vies len ked ja mam fakt uz taky pocit ze si tam budu mysliet ze som uz hypochonder.. bola som tam kvoli alergologii teraz, predtym ma posielali na ortopediu kvoli bolesti v lavom boku (teraz uz viem ze to bolo zo psychiky) ale proste fakt uz mam pocit ze ma tam budu mat za blazna ze tam stale chodim :( ale ked ja si z toho nic nevymyslam, len som normalny opatrny clovek , tak ja uz fakt neviem :( 13.ho januara mam termin u toho alergologa-imunologa, tak ked je imunolog tak by snad mohol riesit aj taketo veci nie?

lenccok

KATKA RIES TO! NEMECHAJ SA TAKTO TRAPIT, ako ja. Aj tie teploty si mi spominala, to nie je len tak, nejaky skryty zapal v tele,ktory mozes mat aj roky. Pritlac na doktorov!!! Neviem co znamena S_IgE (A), ale kedze to mas take nizke, aj nato by som sa spytala. Ja dnes lutujem, ze som nebola "tvrdsia".

lenccok

Kati ja som neni odbornik na zaludok:), mozno posledne tyzdne:)...
Ale jedno viem istotne, mavala som problem s kyselinou a po jedle pocit takeho preplnenia, ktore ma tlacilo do hora, byvalo mi tazko.Niektore veci, co som predtym milovala,mi uz zo styri roky robia zle, ako rybacia pomazanka, salat, co robime na Vianoce, celkovo cibula, vsetko vysmazane,ale ja som si myslela, ze mi len zle travi...

katkaxxx

jedine co som tam nasla blizko hranice je nejake S_IgE (A) to ma byt medzi 0.00 - 100 a ja mam 2.47.. ale tak ked hovorili ze je to vsetko ok.. ah, mame take lekarske okienko

katkaxxx

lenka co sa tyka vyrazok - predtym som nemavala vobec, alebo velmi zriedka a teraz mam vkuse na cele hrozne vyrazky aj na spankoch, aj na chrbte sa mi vyhadzuju.. ah.. ;(( do hrobu so mnou.. ale robim si srandu :) ale fakt ma to stve.. a ked zas pojdem sa vypytovat ku doktorke tak si uz bude mysliet ze som hypochonder, fakt :( wrrrrrrr :/

lenccok

Katuska, ale HP robia iba na vyziadanie...pozri si este raz imunoglobuliny, aj ked ich mas v mezdiach, ak su prilis blizko dolnej hranice, treba organizmus posilnit. Inak skuste to GSE od RNG ja to uzivam, je to dobra vec.
Ja som mala vyrazky na tvari, krku, neskor aj na chrbte, predtym vkuse asi 6 rokov na brade a v okoli ust, to je jeden z priznakov, ze je nieco zo zaludkom, to viem az teraz.
Kachiita ako zaver mam napisane: papulomatozna gastropathia a serlogicky Hp pozitivita, vysledky celkovo budu o dva tyzdne, isli na histolu. ATB mi uz ale lekar nasadil, lebo celkovo ked sa na mna pozrel, vedel kolka bije a aj ked je to z krvi nie vzdy objekt. ja som to mala az prilis vysoke, nebolo na co cakat. Trojkombinaciu ATB uzivam treti den a by ste neverili ako mi odchadzaju vyrazky a svrbenie, co som sem tam mala, taktiez mam prikazanu setriacu dietu.

katkaxxx

kachitaa ku alergologovi urcite skoc.. z pangaminu som pocula ze sa dost pribera :) tusim som ho uzivala v deviatom rocniku nejak dva mesiace a pamatam si ze som vtedy pribrala :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk