Úzkosť

tati

tani,ja mam stale toho isteho uz hadam aj styri roky a on vie,ze sa mi do toho nechce ist,lebo sa bojim a respektoval to dost dlho,ale ma pravdu,ze uz je cas sa posunut dalej...lenze ako som uz spominala,mne sa vsetky moje problemy zacali vdaka spolocnemu byvanie s mojim ex a preto sa tak velmi bojim ist do toho, aj ked moj priatej je uplne ina osoba a mozno mi to len pomoze. niekedy som odhodlana,ze ano chcem a potom (hlavne rano) sa budim s uzkostou,ze nie ;-)))no uvidime co z toho bude.pekny den!!!

tatiana26

MONIKa, TATI, ja tomu celkom nerozumiem...ja som sa veľmi tešila na spoločný život s novým partnerom... my sme už v prvý týždeň vedeli, že áno, TOTO je ono... asi to je iné v tom, že 3 roky sme sa letmo poznali, takže viem, že je to čestný a poctivý človek a nemusím ho testovať a skúmať... my sme spolu 5 mesiacov a 2 už spolu bývame a je to super... zo začiatku trochu divné, že predtým som tu žila s iným mužom, ale už mi to príde, že tu nikdy žiadny iný nebýval :) ale ak nemáte 100% pocit, že s týmto mužom chcete ísť do toho, tak to nerobte, lebo vás to dobehne v podobe úzkosti, šak to poznáme...
TATI a čo ty si tiež chlapa zmenila???

EternalSorrow

ja mám úzkosť hlavne keď som pri počítači bojím sa, že mi niekto napíše, že ma zabije, može to byť hocikto, kamoška, spolužiačka , dokonca si myslím, že členovia rodiny si niečo plánujú, som hrozne paranoidná odkedy sa mi stala ,,tá vec" aj keď sa odhodlám ísť von stále sa otáčam a želám si aby som mala minimálne o štyri oči viac aby som videla kto kde čo robí a aby som sa tomu, čo to robí vyhla keby niečo...trvá to od roku 2009

Lohrien

Ahojte, prezivam stavy uzkosti a myslienky uz zopar rockov. Bolo to uz fajn, len vzdy ked sa to vrati tak sa toho velmi zlaknem a zasa je to odznova, niekedy mam pocit, ze si to sama vyvolavam , ze mi to chyba alebo co a potom sa na seba hnevam strasne...! a stale som v kruhu z ktoreho neviem vyjst...
co s tyyyym?

monika99

CAUKO...mne je tiez najhorsie po rane..neviem ci to mam uz v hlave alebo mi je fakt rano horsie..potom to prejde ked sa rozhybem-sprcha atd..Tati ten moj sa dohodol so svojou zenou ze ked dokonci prestavbu auta-terz ho zbrusuje a to u mna v panelaku by neslo,to musi byt uzavrety priestor-vsetko je biele od toho..no proste ked to dokonci tak sa odtahuje a akurat dneska mi oznamil ze 4.6.berie auto do lakovne,takze bude hotovo..tak som zvedava co pride..neviem Tati,mam trochu strach,zvykla som si na svoju samotu doma-chapes ze?? nevadi mi ked je u mna cez vikend alebo tak ale toto bude ine..posledny rok s byvalym sme len spali vedla seba,ja som soma uz nevarila,varil on,uz sme mali zazitu domacnost-sice zvlastnu,ale zazitu..ale co nevyskusam to nemozem posudit ci by to bolo dobre alebo nie..on je to pravy opak mojho byvaleho,to bude teda riadna zmena ale verim ze prijemna..neviem ci sa chytam na varenie-odvykla som si..snad to vsetko zvladnem..

tati

caute baby,tak ja sa uz tretie rano zobudzam na pocit ako keby moje telo vyplavilo vsetky stresove hormony naraz ;-))) ale vecer mi je vzdy dobre a tesim sa zo vsetkeho a zo vsetkych...kati,ak v tych knihach nieco mudre najdes,urcite daj vediet...tani,ja ked nemusim vstavat do prace,tak presim ako taky medved aj 12 hodin...monika,moj priatel mi dnes dal ultimatum ohladom spolocneho byvania a mam sa rozhodnut do konca juna.straaaaaaasne sa bojim,ze sa budem bat....ako na to ides ty?

katkaxxx

ahojte, no ja som relativne v pohode, uzkost nemam ale cele to vo mne doznieva, ten kriticky tyzden to bol tak hrozny zazitok ze sa z toho neviem nejako otriast, rano sa este skoro budim, oblieva ma horko, strasne sucho v krku a nemozem spat.. ale tak to sa da prezit, cez den je to v podstate ok, len tie spomienky ma pod chvilou trapia, lebo mam pocit ze som zazila jedny z tych najhorsich pocitov ake existuju..
Tati neviem ci je to u kazdeho cloveka tak ale vraj vseobecne rano by mala byt najnizsia hladina serotoninu, ja osobne som sa vzdy citila najlepsie vecer.. tazko povedat co robit pre jeho zvysenie, ale kazdopadne ked clovek nie je v tom "uzkostnom" obdobi tak rozdiely medzi ranom a vecerom ani nebada.. idem sa opat pustit do kniziek co mam, do tych programov - relaxacie, usporiadanie myslienok, pocitov, sport, strava, idem sa do vsetkeho tentokrat poriadne pustit lebo v minulosti som to zacala a potom nechala tak, co nie je dobre.. mam 2 fakt super knihy, objednane z amazonu - v anglictine. Kto by ste chceli mozem odporucit..
Tana neboj sa, viem ze sa mi to hovori lahko, no presla si taky kus boja ze teba uz len tak lahko nic nepolozi, skor ci neskor to vysadzovanie musi prist a verim ze to zvladnes.
Monika, tak tak.. casto si to spustame sami myslienkami :)
Zuzi, Roman, rena, ostatni... ako sa mate?

tatiana26

Ten guajacuran si určite nechávam ako záložný plán... ja sa trochu bojím preto, lebo už raz to nevyšlo... :(

monika99

CAUKO,jukla som sem zase..tak musim napisat ze vikend som stravila s priatelom a ako som uz pisala beriem na uzkost guajacuran a vida cez vikend som si nan ani nespomenula a nic sa nedialo..takze je to len v hlave?? jako nahle som si dneska na to spomenula tak uz mi to zacalo bezat v hlave a musela som si ten guajacuran dat..ale len jednu tabletku,beriem inak 3 denne...takze TANI neboj sa vysadzovat-ja som ad-cka vysadila sama,zvladla som to...

tatiana26

No, tak ja som bola na kontrole a dohodli sme sa, že ideme skúsiť vysadzovať...totálne pomaly, to hádam aj rok bude trvať...trochu sa toho bojím, lebo viem ako to dopadlo naposledy, ale skúsime, no...