Úzkosť

monika99

caute...no ja po nociach tiez nespi´m a potom padam v praci unavou..po sietich rokoch som sa rozisla s priatelom a zacala novy zivot s niekym inym...teda spolu este nezijeme ale uz planujeme,moc sa na to tesím ale stres z byvaleho vzuhu este neopadol..byvaly mi robi peklo ale snad to vydrzim...som zamilovana a to ma asi drzi tak nejak v akej takej pohode...myslim ze tu uz´kost som mala aj z toho vztahu ktory som zila..uvidim co to som nou teraz urobi..tak sa tu drzte a nechlastajte,nerobi to uzkosti dobre....a hej aj ja som si kupila cigarety po 10 rokoch...

misiak

a misiak je od macochy? :D
som rad baby ze vas vidim.
je mi fajn popijam si ako vzdy.
prisiel som o robotu lebo ma vyhodili zakernym sposobom pred polrokom.
a to som bol veduci a podrazili ma.
hypoteka na krku a podpora mi uz pride len jedna.
nechcem ist robit za par € hlavne ked dostavam podporu 600€.
takze tak sa ma misiak.
inak okrem pitia som zacal aj fajcit.
po 5 rokoch to som blazon co?
akurat si idem zapalit.
krasny zivot to mame.
ale byvam hore po nociach a spavam do 16 potom iddem von a pripadam si ako troska.
uz mam vsade dlhy a pod.
ale o tom je zivot.nikdy som nebol anjelik :D
nebojte sa baby vsetko bude lepsie.
dobru nocku

tatiana26

jéééj baby moje, čo to toto? zvaľme to na počasie a už je jar, slniečko, tak už bude len lepšie :) držte sa ... :)

tati

ahoj katka,tak to je celkom fajn pocit byt opila ;-))) to by som vymenila za ten pocit,ze mi je na zblaznenie...mne to cez vikend preslo,tak ja uz fakt neviem.inak som prave citala,ze cela pricina uzkosti je v amygdale a my ju mame stale 'zapnutu' takze nam je treba naucit sa ju 'vypnut'...vraj lindenova metoda pomaha...ma s tym niekto skusenost? co sa toho terapeuta tyka,skusil niekto online psychologa?

katkaxxx

ahojte, no ja sa zblaznim ze tu vidim stare zname mena po tak dlhej dobe co som prisla na stranku :) asi je teraz nieco vo vzduchu, aj ja som bola dlho ok a tieto dni som nejaka taka trochu uzkostne chytena, akoze nie je to ziadna tragedia ale dnes uplne nechapem, uz asi hodinu sa citim ako opita a to som nepila ziaden alkohol.. normalne v celom tele pocit ako keby som pila alkohol a hlava sa mi toci... poznate ten pocit niekto? nemyslim to tocenie hlavy, to je nam asi skoro vsetkym velmi dobre zname ale skor ten pocit ako po poziti alkoholu napriek tomu ze som ziaden nepila.. neviem totiz ci to prisudzovat uzkosti alebo hladat pricinu inde.
Tana, tati, Monika - rada vas vidim, ako sa mate? :)

tati

ahojte,tak ja som mala skutocne dlho pokoj a ked to na mna prislo,tak len na chvilku, takze som to ani neriesila,ale v poslednej dobe som opat uzkostliva. najskor som sa len strhavala v noci zo spanku, potom ma cokolvek vylakalo ako napr. nahly pohyb alebo ostry zvuk a teraz mam spat aj uzkost,ale s trochu inymi priznakmi. predtym som mala pocit na zvracanie, teraz mam niekedy pocit ako keby som sa isla zblaznit. viem,ze ste to tu niektori spominali,tak by ma zaujimalo,ze co s tym...

monika99

AHOJ TANI,AKO SA MAS?? NO MNE BOLO DOBRE A TERAZ NEJAKO HORSIE....ZATIAL TO NERIESIM ADCKAMI AJ KED SOM SI PRE ISTOTU DALA PREDPISAT NEUROL-NOSIM HO ZATIAL V KABELKE...JA SOM NEUROL ESTE NIKDY NEBRALA-JE TO TEN NAJSLABSI...SNAD JE TO LEN STRESOM,POSLEDNY TYZDEN SOM MALA VELMI STRESOVY A ESTE SOM PILA AJ ALKOHOL A TO JE TEDA FAKT NEPRIATEL S UZKOSTOU...SNAD TO ROZCHODIM LEN NEZNASAM JAK SA MI CHVEJU RUKY,POTIM SA A PRITOM MI JE ZIMA..HROZNE STAVY....TO ASI POZNATE VSETCI...PA PA

tatiana26

Ja som tiež po dlhšej dobe sem zašla a hneď som na MONIKU99 natrafila :) teším sa, že sa máš lepšie, ale by som veľmi uvítala, keby sme sa aj niekde inde mohli pobaviť ako tu na tomto fóre:)

NINIK prosím ťa nechaj si tie rady ohľadom liekov radšej pre seba... vrátilo sa ti to pre to, lebo si seroxat nerozvážne vysadila (tiež sa mi to stalo)... vôbec to nie je také jednoduché to vysadiť ako to prezentuješ, práve preto, že po pol roku, po štvrť roku je to celé naspäť... a s tým neurolom a frontinom ti to už dievčatá vysvetlili...

Niekedy to bez AD proste nejde... aspoň nejaký čas... a ak ide, tak sem s tým... hlavne prosím nezačnite s teóriami o pozitívnom myslení a chodení medzi ľudí, lebo to hneď viem, že o úzkosti poriadnej nemá ten človek ako páru :)

monika99

AHOJKY..JUKLA SOM SEM ZASE PO NEJAKEJ DOBE..HM,NOVY LUDIA...NEBOJTE S UZKOSTOU SA DA ZIT A BOJOVAT...JE TO PLIAGA ALE NEDOVOLTE ABY VAS OVLADLA-JE TO LEN V HLAVE...ADCKA BERTE LEN NEVYHNUTNE NA BAZE SEROTONINU A V PRIPADE UZKOSTI VAM POSTACI AJ GUAJACURAN-TO NIE JE AD....ZAKLADOM JE DOBRA NALADA,NEUZATVARAT SA A NAJST SI KONICKA-SPORT,PSIK,PRIATELIA...