Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

monika99

AHOJ TANI,AKO SA MAS?? NO MNE BOLO DOBRE A TERAZ NEJAKO HORSIE....ZATIAL TO NERIESIM ADCKAMI AJ KED SOM SI PRE ISTOTU DALA PREDPISAT NEUROL-NOSIM HO ZATIAL V KABELKE...JA SOM NEUROL ESTE NIKDY NEBRALA-JE TO TEN NAJSLABSI...SNAD JE TO LEN STRESOM,POSLEDNY TYZDEN SOM MALA VELMI STRESOVY A ESTE SOM PILA AJ ALKOHOL A TO JE TEDA FAKT NEPRIATEL S UZKOSTOU...SNAD TO ROZCHODIM LEN NEZNASAM JAK SA MI CHVEJU RUKY,POTIM SA A PRITOM MI JE ZIMA..HROZNE STAVY....TO ASI POZNATE VSETCI...PA PA

tatiana26

Ja som tiež po dlhšej dobe sem zašla a hneď som na MONIKU99 natrafila :) teším sa, že sa máš lepšie, ale by som veľmi uvítala, keby sme sa aj niekde inde mohli pobaviť ako tu na tomto fóre:)

NINIK prosím ťa nechaj si tie rady ohľadom liekov radšej pre seba... vrátilo sa ti to pre to, lebo si seroxat nerozvážne vysadila (tiež sa mi to stalo)... vôbec to nie je také jednoduché to vysadiť ako to prezentuješ, práve preto, že po pol roku, po štvrť roku je to celé naspäť... a s tým neurolom a frontinom ti to už dievčatá vysvetlili...

Niekedy to bez AD proste nejde... aspoň nejaký čas... a ak ide, tak sem s tým... hlavne prosím nezačnite s teóriami o pozitívnom myslení a chodení medzi ľudí, lebo to hneď viem, že o úzkosti poriadnej nemá ten človek ako páru :)

monika99

AHOJKY..JUKLA SOM SEM ZASE PO NEJAKEJ DOBE..HM,NOVY LUDIA...NEBOJTE S UZKOSTOU SA DA ZIT A BOJOVAT...JE TO PLIAGA ALE NEDOVOLTE ABY VAS OVLADLA-JE TO LEN V HLAVE...ADCKA BERTE LEN NEVYHNUTNE NA BAZE SEROTONINU A V PRIPADE UZKOSTI VAM POSTACI AJ GUAJACURAN-TO NIE JE AD....ZAKLADOM JE DOBRA NALADA,NEUZATVARAT SA A NAJST SI KONICKA-SPORT,PSIK,PRIATELIA...

kleopatrak

NINIK Neurol je navykovy vsetky benzodiazepiny su navykove okrem Buspironu ,ale Buspiron je taky benzodiazepin ,ze ho treba brat ako AD viac tyzdnou a potom zacne posobit a co sa tyka seroxetu neviem preco si ho vysadila tak skoro je davno zname ,ze nazaciatku brania AD sa uzkost zvysuje ,ale to sa do 2,3 tyzdnou upravi ...neni to neziaduci ucinok ,ale normalny stav ,ktory vznika pri nasadeni AD ...a AD aj lieco co Neurol nelieci Neurol len stahuje uzkost a Frontin je to iste po 2,3 mesiacoch kazdodenneho uzivania vznika zavislost ...neviem odkial mas ,ze na benzodiazepin nevznika zavislost ..Seroxat je zo skupiny SSRI zvysuje serotonin latku co uzkostlivym ludom chyba ,,.ja beriem Alventu a tiez sa mi na zaciatku uzkosti zhorsili no teraz to uz je lepsie citim sa lepsie mam lepsiu naladu uzkost uz nie je taka velka ako bola pred nebranim AD ...mam aj neurol,ale tomu sa radsej vyhybam obcas si ho dam to je tak 3 krat do mesiaca niekedy ani cely mesiac nic ,,.mam radsej rivotril

magnum

tieto a podobné problémy,emočné stresové záťaže je dobré vyšetriť na elektroakupunktúrnom prístrojí.Výsledkom spravidla býva silne oslabený imunitný systém dôsledkom čoho vznika veľa rôzných nemocí ako odoziev oslabených orgánov.Kontaktujte terapeutickú ambulanciu v Čadci 0905325352.

rena23

ninik, Frontin a Neurol rozhodne nie su slabucke lieky!!! Je to poriadne svinstvo! Patria medzi benzodiazepíny, ktore su silne navykove a maju kvantum neziaducich ucinkov. Okrem toho neriesia problem (uzkost), len zmiernuju priznaky. Katka, urcite ich neber!

ninik

Katka - skus nech ti obvodna predpise Neurol, alebo Frontin, su to slabucke lieky na ukludnenie, neublizia a nebudes na nich zavisla,mpraveze budes ok, ja ich tiez beriem a fakt sa citim za posledny tyzden ok.neboj sa a hlavne sa nestresuj zo skoly !!!! drzim palce

Katka0123

Ja som z maleho mesta a pokial viem tak je tu len jedna ambulancia psychiatra, aj ked neviem ci sukromna alebo statna. Ak sukromna tak nemam kam ist :( A vela som sa docitala, ze ludom psychiater naordinoval lieky na uzkost a tie to este viac zhorsovali, ja nechcem brat ziadne lieky toho typu, a ak uz by som brala, tak chcem aby pomohli. Mam len 18, za chvilu maturujem, a tieto pocity robia zo mna trosku :( Na hodinach sa nemozem na nic sustredit, vkuse sa potim, nervozna som.. je to naozaj hrozne. Preco musi take nieco vobec existovat... nejake psychicke poruchy, ved to clovek nema vobec chut zit :(((

Katka0123

Ja som z maleho mesta a pokial viem tak je tu len jedna ambulancia psychiatra, aj ked neviem ci sukromna alebo statna. Ak sukromna tak nemam kam ist :( A vela som sa docitala, ze ludom psychiater naordinoval lieky na uzkost a tie to este viac zhorsovali, ja nechcem brat ziadne lieky toho typu, a ak uz by som brala, tak chcem aby pomohli. Mam len 18, za chvilu maturujem, a tieto pocity robia zo mna trosku :( Na hodinach sa nemozem na nic sustredit, vkuse sa potim, nervozna som.. je to naozaj hrozne. Preco musi take nieco vobec existovat... nejake psychicke poruchy, ved to clovek nema vobec chut zit :(((

ninik

inak povedane- clovek je jedna velka chemicka tovaren, ktorej ked daco chyba, tak sa to odzrkadli na zdravi...treba len hladat,kombinovat, riesit a hlavne sa nevzdavat...
ja som bola na to vysetreni u psych.povedala, ze mam panicku poruchu a dala mi zasa seroxat.len kedze som ho dlhsie nebrala, tak mi uz chybal a nebola som na jeho ucinky pripravena.po troch dnoch brania sa mi diagnoza zhhorsila, dosli neziaduce ucinky a fakt som sa v piatok citila, ze umrem, alebo sa mi daco sta...tak som to vysadila, sla za obvodnou na injekckiu na ukludnenie a zbytok dna mi bolo krasne...proste je to o tom, ze daco v nas chyba, alebo je toho malo a potom mame tie nechutne stavy..jasom teda ten seroxat vysadila a berem x enne Frontin..sise nie som 100%, dokonca ani 70%, ale tak citim sa isto lepsie a snazim sa dako zamestnavat....chodit viac von medzi ludi, lebo uz ani top sa mi nechcel a obvodna ma za to pekne zjazdila, ze to je velmi dolezite...lebo inak sa cely den doma len nudim a myslim na kraviny a strasne sa sledujem.tak nebojte sa, dame sa dako do poriadku !!!! treba v to verit a hlavne pozitivne myslenie je polovci uspechu !! a verte,. ze naozaj je to pravda..mne momentalne odosiel manzel na mesiac prec do prace, tak som dnes tiez pekne na dne, uz som si aj poplakala,ale tak snazim sa dako na to nemysliet....sice zasa sa blizi moj ,,oblubeny vecer,, vecery fakt nemusim...ale ked zaspim, uz je dobre...a rano sa budim ok, ale potom zacnem stresovat a je mi zle.takze pozitivne myslenie a bude lepsie :))))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk