Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

kvetinka1

rena23, len ako to mám docieliť aby som žila ako predtým? no toho xanaxu sa chcem aj ja zbaviť, pretože aj tak mám pocit, že mi nepomáha... :( keď ja už neviem čo by som mala pre to urobiť, aby to všetko prešlo a aby som žila normálnym životom bez strachu, úzkosti, paniky...

rena23

Kvetinka, kludne mozes zit zase tak, ako predtym, mozno aj lepsie! :-) Len sa nevzdavaj, len lieky nic nevyriesia. Najme xanaxu sa skus zbavit, je to strasne svinstvo, o tom sa tu uz tiez dost popisalo... Drzim palce! :-)

rena23

Fida, klikni na tieto odkazy v mojej odpovedi (nezadavaj ich do vyhladavca, klikni na ne tu - otvori sa Ti to presne tam, kde treba). Docitas sa presne o tom, co prezivas - neboj, so srdieckom nic nemas - prezivas somatizacie, co je pre uzkost typicke. Nezomiera sa na ne, len je to velmi neprijemne. O dynamickej terapii som vela pisala v poslednych tyzdnoch na temach Depresia a panicka porucha + Panicka porucha. Ked si prejdes moje odkazy na tychto temach z augusta, najdes tam vsetky podrobnosti, aj kontakt, kde sa da zohnat terapeut.
www.ecavba.sk
www.dusevnezdravie.sk

rena23

Fida, klikni na tieto odkazy v mojej odpovedi (nezadavaj ich do vyhladavca, klikni na ne tu - otvori sa Ti to presne tam, kde treba). Docitas sa presne o tom, co prezivas - neboj, so srdieckom nic nemas - prezivas somatizacie, co je pre uzkost typicke. Nezomiera sa na ne, len je to velmi neprijemne. O dynamickej terapii som vela pisala v poslednych tyzdnoch na temach Depresia a panicka porucha + Panicka porucha. Ked si prejdes moje odkazy na tychto temach z augusta, najdes tam vsetky podrobnosti, aj kontakt, kde sa da zohnat terapeut.
www.ecavba.sk
www.dusevnezdravie.sk

rena23

www.ecavba.sk
www.dusevnezdravie.sk

fida

kvetinka 1...beriem frontin a citalec
a ty??musím offik..ale ozvem sa..ok??
a popíš mi ako sa u teb a prejavujú ataky..a ako to zvládaš
ja som bezbranná

kvetinka1

fida, presne tak, lieky mi už viackrát pomenil lekár, ale vôbec to nie je také ako by som to chcela ja. chcela by som, aby to bolo ako predtým, než mi to prišlo. lenže to asi už tak nebude. vždy si poviem, že sa s tým naučím žiť, ale nejde to, pretože vždy príde deň kedy ma to chytí a opäť zlomí. v poslednom čase je to dosť časté. a ty berieš nejaké lieky?

fida

kvetinka 1...ozvem sa......pekný večer
takže aj tebe je zle....aj keď užívaš lieky??aj na hrudi ti býva ťažko??vidím, že asi niesom sama
je to tak blbý pocit..keď človeku je zle,,,,a ešte k tomu tie bolesti a tlaky an hrudi,,,búšenie.....potom mi ta bolesť od srdca ide až do ľavej ruky....

joj...už aby sme boli všetci zdravučkííííí

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk