Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerne vypadavanie vlasov

Krenko

popozeraj internet je tam toho docela dosť, ja osobne používammužský šampón nanogen, ten mi pomáha je dostupní v niektorých lekárňach alebo normálne na eshope www.nanogen.sk

danus56

ahoj ja som taktiez mala tento isty problem a pomohol mi jedine revalid brala som aj panthenol biosil len b vitaminy potom zase len zinok a nic a bolo to naozaj v katastrofalnom stave v semptembri ked som si prehrabla vlasy padali mi po pramenoch a mala som ich vsade plna podlaha vana vankus vlasov... az po 3 mesacnej kure revalidom mi nevypadne ani vlas...pouzivam aj sampon a balzam od nich...je najlepsi....

petronela123

mne pomohli aj stale pomahaju vitaminy donnahair, su dobre proti vypadavaniu vlasov aj na zlepsenie hustoty vlasov, menej sa vlasy stiepia, ine vitaminy som neskusala s tymito som uplne spokojna

kika321

mne pomohli tabletky amitamin® Hair Plus, vlasy mam hustejsie a rychlejsie rastu sa mi zda, neobsahuju laktozu ani lepok.

karin.ka

Tak u mňa forcapil vyhral na plnej čiare, lebo ho môžem brať aj keď kojím. Po pôrode mi začali nehorázne padať vlasy, tak som rýchlo nabehla na doplnok stravy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.