Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Máte už upratané na Veľkú noc???

Príspevok v téme: Máte už upratané na Veľkú noc???
deniki

Ahojte, sviatky sú za dverami, a ja mám doma ´´výbuch´´. Chcela som začať dnes, ale chuť mi zmárnilo dnešné super počasie -sneženie :-(( Nechcem sa pretrčať von oknom v takej zime...ľutujem, že som nezačala skôr ako ostatní..:-(( Všetko si nechávam na poslednú chvíľu a mám z toho teraz mierny stres...! Ako to všetko stihnem?? Musím využiť príležitosť, kým je malý vo škôlke, inak sa nedá... Prosím o povzbudenie a rady, ako to stihnúť....:-)))

deniki

No, a už mám halu hotovú...- komplet. Ešte idem urobiť malého detskú izbu, a končím. Zajtra budem pokračovať ďalej.

slnecnica

Kks,ešte že neprežívam takéto stresy:-) pokiaľ je cez okná vidieť, je to ok, ostatok upratujem priebežne cez týžden, vyzdobu poriešim cez víkend a hotovo. Načo sa stresovať, nebudem leštiť celý dom,len kvôli veľkej noci, aby ľudia nepovedali...

deniki

Máte pravdu baby, ale predsa len...nerobíte poriadky v skriniach, a v linke? Ja aj všetko idem poutierať zhora od prachu, veď od Vianoc som to nerobila, a prach sadá vždy...No a mňa baví toto, že vymeniť obrusy a dečky, nové záclony...heheh dom sa hneď zmení na niečo iné...Ale ešte nemám kúpené tie obrusy a dečky. čo mám, mi nebude stačiť, budem si musieť dokúpiť, ale to je také drahé...!!!

čerešňa

Pred sviatkami upratujem ako každý týždeň o nič viac ani menej. Iba to umývanie okien je naviac a našťastie som stihla pred zhoršením počasia, ale bývame v paneláku, čiže tých pár okien bolo z krku za jeden deň. S pečením si tiež starosti nerobím, niečo kúpim v cukrárni a jeden, dva koláče snáď zmáknem. No a výzdoba? :o) Dcérka má silnú alergiu na všetko čo teraz peľuje, tak som kúpila len malé narcisky v črepníku, akože kúsok prírody a do sklenej vázy napchala pozlátené suché vetvičky, medzi ne nastrkala malé umelé vajíčka a hotovo. Nikdy som nemala prehnané estetické cítenie a tak sa veľmi nesnažím. Stačí, keď budeme cez sviatky zdraví a budeme sa cítiť spolu dobre. Čo tam po tom či bude niekde prach, alebo nebude všetko napečené, no nie?

ivanecenka

Baby, tak ja som umyla okná hneď ako sa oteplilo, v polovici marca, ale nie kvôli Veľkej noci, ale preto, lebo som sa na ne nemohla pozerať:) a upratovanie na VN nejak neriešim, normálne si upracem ako každý týždeň a nohy vyložené:) Dokonca moju výzdobu budú tvoriť len čokoládové vajíčka, ktoré asi zjeme skôr, ako VN vôbec príde:)))

lulu22

Jasné, chápem. ved to je normálne. nie sme prasiatka :) ale mám také kamarátky..jej oznámim, že prídem a ona hneď, že musí povysávať.. a ja ju hneď musím uzemniť, že veď ja nejdem na návštevu okukovať špinky na zemi, ale kvôli nej..

ivanecenka

Baby, tak ja som umyla okná hneď ako sa oteplilo, v polovici marca, ale nie kvôli Veľkej noci, ale preto, lebo som sa na ne nemohla pozerať:) a upratovanie na VN nejak neriešim, normálne si upracem ako každý týždeň a nohy vyložené:) Dokonca moju výzdobu budú tvoriť len čokoládové vajíčka, ktoré asi zjeme skôr, ako VN vôbec príde:)))

deniki

No ja neriešim každý prach, ale na čistotu si potrpím...Ak neumyjem okná, nemôžem dať čisté záclony...a ja ich mám nové...:-(( Asi pôjdem do toho aj cez ten sneh...:-(( Čo už...Mne nejde o návštevu, ale o seba, o môj dobrý pocit, aby sme sa všetci doma cítili dobre, v čistom. Chápeš lulu22 ?

lulu22

ja som tiež chcela zajtra umyť aspoň okná, ale tak čo už-počasie je oničom, tak neumyjem. a poviem ti, neriešim, umyjem hoci aj v júli :D aj tak hlásia škaredé počasie cez sviatky, takže prípadná návšteva neuvidí aj tak cez okno tú špinu :D

inak, ľutujem ľudí-teda väčšinou sú to ženy, ktorí sú otrokom svojho bytu/domu a riešia každý prach...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Máte už upratané na Veľkú noc??? - Fórum - ZDRAVIE.sk