Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to zapal vnutorneho ucha ???

Príspevok v téme: Je to zapal vnutorneho ucha ???
Kamco97

Dobrý Deň od vianoc mavam točenie hlavy, Závraty, únava začalo to tym že som bol akýsi chorý mal som teploty ale nekašlal som ani som nemal zapálene hrdlo atd... Neviete ako sa toho zbaviť ??? Nwm či to neni nahodou aj zo strachu lebo odvtedi sa bojim napr ked staviam do školy tak sa bojim že sa my bude točiť hlava...dakedy ked si nespomeniem na to tak normálne fungujem.A mávam to tak že 1-2 tyždne my je dobre nič a potom zas sa my začne byt tak zle ....V škole som strašne unavení. Mam 14 rokou A a mam aj problemi zo štítnou žľazou mam zníženi kortizor . A teras akosi často zalahnute v ušoch alebo my piska

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.