Telove mlieko

simka111

Poradi mi niekto nejaky dobry krem na cele telo na suchu pokozku???
Mam dobre skusenosti s mandlovym ale vadi mi ta prenikava vona,vobec neje citit vonavku len samu mandlu :D
Dakujem.

panika

preto su 2 odtiene,aby si si mohla vybrat podla svojej pokozky.Ak mas pokozku uplne bledu,tak ten svetlejsi odtien.

certik

ja som pouzivala tiez ten svetly. no ked si svetla a das si tmavu, podla mna budes bud oranzova, alebo budes mat neprirodzenu farbu. ale to je len moja hypoteza :-), ked vyskusas, daj vediet :-)

gizela21

Tak dakujem pekne dam pauzu a uvidíme.A ešte som sa chcela opztat su 2odtiene na svetlu až normalnu a normalnu az snedu.Keby som si dala tu na normal až snedu bola by som ešte tmavšia?Dik

certik

ja ked som to pouzivala, tak som si to regulovala. Po 4 natretiach som si dala niekolkodnovu pauzu, lebo to zacalo vytvarat skvrny.A ta pauza tomu pomohla :-)

gizela21

Cafte ja požívam tel.mlieko Johnson and Johnson Holiday skin asi cca 2týždne.Asi po týždni som bola velmi spoko no potom sa mi to akoby začalo zmývat a teraz to mam po rukach a nohach akoby som mala pehy,ale pehy to niesu.Robilo to aj niekomu z vas???

lenoccka

ja sa nim natieram vecer pred spanim a rano sa zobudzam krasne opalena:))) odporucam, treba ho ale naozaj dobre natriet. Tiez mam ten tmavsi odtien a kedze sa to chyta na pokozku postupne tak si viem uregulovat ako velmi chcem byt opalena