Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Manželova milenka je celkom ako ja

Príspevok v téme: Manželova milenka je celkom ako ja
nerozumiem

za manzela som sa vydala ked bol uz rozvedeny. kazdy mi hovoril, ze jeho byvala manzelka vyzera celkom ako ja. teraz, po piatich rokoch manzelstva si nasiel milenku. a znova je to celkom taky isty typ, dokonca sa aj podobne sprava. som strasne smutna, ze mi je neverny, ale zaroven nechapem, preco si stale hlada rovnake zeny. ved ak chce zmenu, preco sa teda nezoznami s nejakou inou, ako je mozne, ze sa vsetky na seba strasne podobame a mame aj rovnake povahy? co ten chlap vlastne chce? mam s nim dceru, nechcem jej pokazit detstvo, ale najradsej by som od neho odisla.

dobrerano

nie je ani tak dôležité, že si manžel našiel podobnú milenku ako si ty. muži obvykle preferujú istý typ žien, takže to je asi v poriadku. problém je, že si milenku vôbec našiel. je naozaj zložité odhodlať sa pre rozchod, pretože si do manželstva určite išla s inými zámermi. keď sú deti, takéto rozhodnutie treba zvážiť. nenapísala si, aký je manžel po iných stránkach, či napríklad má rád vašu dcérku, či sa jej venuje, či má deti z predchádzajúcich vzťahov, či sa ekonomicky stará o rodinu. je veľa oblastí, ktoré treba prebrať a promiskuita nemusí byť jednoznačne dôvodom pre rozvod. nevieš si ani predstaviť, koľko manželov je svojim ženám neverných a tie manželky to vôbec netušia. a nikdy sa to ani nedozvedia, lebo muži si dávajú veľký pozor na to, aby to nevyšlo najavo. aj moja najlepšia priateľka má promiskuitného manžela, žijú spolu už 17 rokov a ona by za neho dala ruku do ohňa. pritom on sa mi neraz chválil, kde všade jej zahol. nikdy by som jej to neprezradila, lebo by ju to bolelo a rozvod v ich prípade by bol nezmyslom. je to totiž po iných stránkach takmer ideálny manžel. jedinou jeho chybou je, že má potrebu vyskúšať v posteli aj iné ženy.
netreba sa spoliehať na to, že môj manžel je iný. radšej sa tým nezaoberať a ak rodina inak klape a deti sú spokojné, tak je lepšie nerýpať do osieho hniezda.

nerozumiem

jankaaaaa, ty si urcite slobodna a bezdetna... ked budes raz manzelkou a matkou, budes sa na to divat inak. ale jasne, ze z toho vyvodim zavery a zvazujem rozchod.

jankaaaaaaaaa

ja nechapem ze sa nad tym vobec pozastavujes ze ci sa na teba podoba alebo nepodoba. skor ma zaraza ze si este stale s nim.

ladida

ja si nemyslim,ze je chyba v tebe alebo v tej prvej,ci tretej..problem bude mat on,mozno je ten typ co bude vecne hladat milenky,lebo ho bavi prave to vzrusenie a nadsenie na zaciatku vztahu a zena v pozicii jeho manzelky ho jednoducho uz nevzrusuje..s milenkami je sranda,my manzelky sme realny svet-plny stresu,hypotek,prace...:) a ze si vybera rovnaky typ by som vobec neriesila,ak sa niekomu pacia napr drobne brunetky tak na prsnatu bloncku asi nepresedla.

J111

Konfrontuj ho s tym, to je jedine rozumne, co mozes spravit. Alebo mu to chces tolerovat? Keby nemohol byt so svojou dcerkou az vtedy by sa rozhybal. TEraz ma vsetko, tak si dovoluje.

nerozumiem

to znamena, ze kazdy muz, ktory je druhykrat zenaty, si najde aj tretiu milenku? to si nemyslim. poznam pary, ktore sa zobrali po rozvode a su spolu spokojni a nikto z nich nehlada nikoho tretieho.

nerozumiem

neviem, ci chce jeho prvu manzelku, ale ta dnes vyzera dost zle. zacala pit (nie kvoli ich rozvodu, ale maju to v rodine, alkoholicka je aj jej mama a otec) a vyzera o tridsat rokov starsie nez je. nema ani jeden zub, vypadali jej vlasy, tvar ma cervenu a opuchnutu. neviem, ci je v roku aspon jeden den triezva. fajci ako turek a umyva sa tak maximalne raz za mesiac. ktory chlap by chcel taku zenu? takze v tom to asi nebude. okrem toho ona pila uz ked spolu zili, akurat nebola taka spustnuta. rozisiel sa s nou preto, lebo sa mu sprotivila. ked bola celkom mladucka, bola to mila a pekna osoba, ale dlho jej to nevydrzalo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Manželova milenka je celkom ako ja - Fórum - ZDRAVIE.sk