Ako zbaliť chlapa?

Príspevok v téme: Ako zbaliť chlapa?
izzabelta

Ahojte :) možno to vyznie blbo, že si prosím o radu ako zbaliť chalana...problém je v tom, že to je môj bývalý - 1.5 ročný vzťah... pol roka niesme spolu, nechce ísť so mnou von... a aj keď sa naskytne príležitosť ani sa na mňa nepozrie, raz za čas spolu napíšeme, väčšinou mi vždy napíše on, viem, že stále niečo ku mne cíti, nechce ísť sám od seba von, lebo sa bojí ako by to dopadlo... chceli sme sa dať znova dokopy cca pred 4 mesiacmi, ale ja som si našla iného - hlavný dôvod bol ten, že som chcela na neho zabudnúť.... no nepodarilo sa, on si pár dni na to tiež našiel priatelku... nechcem ničiť iné vzťahy, ale ja som už zúfalá :/

Milka-72

Mna osobne dost potesilo a posunulo v zivote ked som objavila akozbalitchlapa.sk

Velmi ma tesi ze niekto pise seriozne o tychto veciach a nie len vagne ako vacsina magazinov :(

Kukni, mozno ti iny pohlad na vec pomoze

brunetka_a

a stojí ti za to aby si sa sním dala opäť dokopy ?

myslíš že to bude iné ?...
čo očakávaš že aký bude ?

takýto chlapy čo nevedia čo chcu mno neviem či je obré sa ich držať :(

izzabelta

Rozišli sme sa preto, lebo si nevedel čo ku mne cíti... bolo to v máji , pol roka, sme sa dávali dokopy, ale ja som už nevládala.. snažiť sa.. nič z neho nemať, potrebovala som zabudnúť, no nepodarilo sa :/

brunetka_a

načo si si našla druhého ked ho stále lubiš ?.. prečo ste sa rozišli ?...

mno a to že stebou nechce chodiť von je logické...niečo k tebe cíti a bojí sa že keby ste boli sami tak by ste sa mohli dať dokopy... a preto že sisi našla vtedy druhého tak asi pochopil že možno si nechcela sním nič mať ...

vysvetlite si to a uvbiíš :)

izzabelta

Je to dosť komplikované podľa mňa :( máme sa stále radi, ale nedokážeme sa dať znova dokopy... keď ma zavolal včera von, ja , on a jeho 2 kamaráti - keďže sme spolu dlho chodili som oboch dobre poznala.. a ako to dopadlo? pozeral sa na mňa bokom a keď som si to zrazu všimla, hneď uhol pohľadom, okrem toho celu noc do mňa rýpal rečami... príde mi to dosť nerozumné, ako pubertiaci, pritom sme dvaja dospelí ľudia...

Krasomil

Třeba toho, že vám to zase nevýjde, když už jste se jednou rozešli. Jenže, kdo má strach, tak nikdy nic nezíská. Strach je jen překážka ke štěstí, je příčinou žárlivosti, ztráty odvahy a neúspěchu.

Krasomil

Před 4mi měsíci jste se chtěli dát znova dohromady, ale ty sis našla jiného, protože jsi na něj chtěla zapomenout? :-O Ty jsi rozdvojená osobnost nebo se on chtěl vrátit a ty jsi nechtěla a našla sis nového, aby jsi na něj zapomněla. On si na truc našel taky novou partnerku a ze stejného důvodu, to si piš. Nevím, proč jsou lidi takoví zabedněnci a když k sobě alespoň něco cítí, tak to přesto chtějí pohřbít, místo, aby se snažili tomu dát život. A tyhle vztahy z trucu nebo, aby se zapomnělo na minulého, jsou hrozná blbost. Dokud ti chybí někdo jiný, stýská se ti po něm, myslíš na něj, tak nedávej šance jinému, vlastně toho nového podvádíš a ani si to neuvědomuješ. Pak se lidi diví, že jsou nešťastní. Má rada? Pohnojili jste to oba. Ale pokud na tebe pořád myslí, tak by měl odejít za tebou, protože si to ta jeho přítelkyně nezaslouží, aby s ní myslel na tebe.

ATIDE/ESMERA

Nie, enrob to, nedaj na tkaéto rady, žiadna mágia, ani sa s tým enzpaleitaj, to ja som chcela pred prá rokmi tiež zbaliť jedného chlapa, ktorý ma dosť priťahoval, a nevedela som, ako an to, tak som dokonca volala vešticiam o radu, ale tá rada, čo mi dlai, stála za figu borovú - a tkaý bol aj cleý výsledok :D :D :D Takže tak. Dodnes to banujem, nerob to, aniv eštice, ani mágovia Ti enpomôžu zbaliť chlapa