Samota v manželstve

Mariola

Ak si doma s dietatom , na materskej , tak ta možno všetko ubíja , stále rovnaký kolobeh ... Muž chodí do práce , no ty si doma , nemáš ho čím zaujať ? . Možno sa to zmení , ak začneš pracovať , nebude ani čas zamýšľať sa nad samotou ...
Dobre ti radia , rozprávať sa , snažiť sa , aby sa stále niečo dialo ...
Človek má niekedy také obdobie , ked sa mu zdá , že si už s partnerom nemá čo povedať .-( no nemusí to byť konečná , stane sa niečo , čo vás prinúti začať odznova a inak :-)
držím palce .-)

vebe

Asi je to aj u vas klasicky pripad odcudzenia po rokoch splocneho zivota. Ja by som si ale myslela, ze v tvojom pripade prave ten maly 3-rocny ti zabrani v tychto pocitoch osamelosti, ved on je este na tebe zavisly, potrebuje ta a stale je nieco okolo neho. Myslela som si, ze prave tieto deti, co pridu s odstupom casu mozu pomoct prekonat tu prazdnotu, co nezriedka vo vztahoch po rokoch vznika. Asi som sa mylila.

deniki

Kafik, a prečo by som ho používať nemala? 15 rokov je dosť veľký vekový rozdiel, a predsa dieťa už po tridsiatke, má svoje riziká....

kafe

takže si sa zmierila s tým, že budeš trpieť? Alebo sa ideš rozviesť?
deniki, bez urážky, ty aj používaš mozog?

ander

treba sa porozpávať, jasne treba dať najavo čo ťa trápi inak sa to ani nedá. a keď budeš mať dlhšiu dobu že hádžeš hrach o stenu a nemáte spolu deti tak veľmi "jednoduché" riešenie - rozvod