Krém na suchú a citlivú pleť

Príspevok v téme: Krém na suchú a citlivú pleť
suchá pleť

Čaute, mám taký problém, v poslednej dobe sa mi zhoršil stav pleti, mala som ju suchú aj predtým ale teraz je to nejako viac. Mám ju suchú, citlivú, drsnú na dotyk a olupuje sa mi. Tak som si nedávno kúpila novinku od Nivea, krém z radu pure&natural na suchú a citlivú pleť, no nechápem ako je možné, že mám po ňom pleť ešte viac vysušenú. Tak by som sa chcela opýtať, či neviete o nejakom fakt dobrom kréme, ktorý mi naozaj pomôže, niečo čo máte odskúšané napr. aj z lekárne...díki za rady ;)

klara343

Ja som este mesiac dozadu mavala az supinky na tvari. Kupila som si krem od L'occitane z pivonie bol sice drahsi...ale tvar mam len jednu. Som s nim velmi spokojná..niekedy si davam az 2 vrstvy ked vidim ze sa rychlo vpije do tvare.

simca_medova

ja použáíívam tento krem na velmi suchú pleť pevoniaeshop. cz/produkt/kategorie/sucha-plet-1 ale samozrejme záleží aký typ pleti máš ty. No majú tam dosť produktov

alenka_radska

Na citlivu pokozku sa mi osvedcilo zacat s prirodnou kozmetikou, to asi nikoho neprekvapi. Ale clovek by sa az cudoval keby vedel kolko chemie na seba patla so vsetkymi kremikmi z drogerky apodobne :/

jankaaaaaaaaa

no ten olej z dm vobec divne nesmrdi. ved vonia ako cerstvy kokos. neviem ci mas divne vone ty alebo co. este som nikde necitala aby niekto povedal ze kokosovy olej divne smrdi. akurat tak ked uz je starsi

xy:)

dedy, olej z dm dlhodobo odskusany nemam, mala ho kamoska, tak iba tak som ho odskusala jednorazovo, ale vobec sa mi nepozdaval, a na tvar si nemozem natriet nieco, co divne smrdi, niekomu to vsak nevadi. naopak kamoske som odporucila tie, co pouzivam ja a z dm uz nekupuje. ale ak mas vysusenu plet, tak olej je velmi dobre riesenie.

dedy

muc, téma je najmä o vysušenej a citlivej pleti, u mňa sa to týka asi 60% celej pokožky, tak som čakala že máš podobný problém a budeš vedieť poradiť osobné skúsenosti na tento problém
ale beriem to na vedomie, je to zaujímavý postreh

jaanna

mne osobne pomaha krem Princess..zo serie Dermacol.....Dostat ho v 101 ese najlacnejsie-tusim 3,41 eura...a terab dodrziavat aj pitny rezim:-'''Tak si vyber....,co uznas za vhodne.