Krém na suchú a citlivú pleť

Príspevok v téme: Krém na suchú a citlivú pleť
suchá pleť

Čaute, mám taký problém, v poslednej dobe sa mi zhoršil stav pleti, mala som ju suchú aj predtým ale teraz je to nejako viac. Mám ju suchú, citlivú, drsnú na dotyk a olupuje sa mi. Tak som si nedávno kúpila novinku od Nivea, krém z radu pure&natural na suchú a citlivú pleť, no nechápem ako je možné, že mám po ňom pleť ešte viac vysušenú. Tak by som sa chcela opýtať, či neviete o nejakom fakt dobrom kréme, ktorý mi naozaj pomôže, niečo čo máte odskúšané napr. aj z lekárne...díki za rady ;)

muc

to, ze na etikete je napisane "bio", este neznamena, ze je to naozaj tak. ak sa nemylim, nema ziadny certifikat.

z vlastnej skusenosti mozem napisat, ze tento olej www. biocentral.sk
sa neda porovnat s DMkovym kokosakom.

jankaaaaaaaaa

rozdiel je akurat tak v obchode. aj kokosak z dmka ma certifikat bio, tak isto ako aj olej kupeny v bio obchode

muc

je obrovsky rozdiel vo voni medzi kokosakom z DM a kokosakom kupenym v bio obchode. jednoznacne doporucujem si kupit radsej v bio

jankaaaaaaaaa

dedy: pravy kokosovy olej lisovany za studena ma uplne inu vonu ako klasicka kozmetika s kokosovou aromou. tu som neznasala ani ja. ale ten kokosovy olej to je uplne nieco ine. v dmku predavaju aj 100ml za 3e tak mozes kupit to male balenie a vyskusat ci vyhovuje

sydney

xy ma pravdu,ked chcete nieco fajn na plet,tak jedine tie bio oleje z dm (nic ine) alebo lekaren. garnier je mozno lacny,ale efekt na pleti nulovy