Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zbaliť chalana

Príspevok v téme: Ako zbaliť chalana
bandaska

Možno to tu bolo písané x krát.. Ale potrebujem radu..

Chcem jedného chalana, no neviem ako na neho... Vôbec nie som pekná, a ani najchudšia.. Ale sebavedomie mám, a aj veľkú odvahu... Neviem ako na neho, videli sme sa len párkrát, a písali sme si cez chat.. Ako môžem zbaliť cez net?

ella811

anetka333333333- koľko más rokov? A veď flirt a uvidíš, či sa chytí. Hranie s vlasmi, občasné ,,náhodné,, dotyky. :) Dobrá nálada, usmievaj sa, pekne sa obleč, nepremachli sa a buď vtipná. Ale nie vtipnejšia ako ON! to oni neznesú. :) a ak vtipná nevieš byť, tak sa nesíľ, lebo to je vidieť.
chváľ ho. Ešte viac im načechrávame už aj tak veľké ego, ale zaberá to. A nepozeraj na výzor, ale na to aký je naozaj, či z neho vyžaruje charizma, či nie je príliš namyslený, či je pozorný a....

Veľa šťastia. :)

anetka333333333

Ahojte bolo to tu písané veľa krát sle potrebujem zbaliť chalan v škole. Ale ja neviem ako na to. Prosím potaďte mi ako ho mám zaujať a ako mu to dať na javo.
ĎAKUJEM MOC. SOM RADA ZA KAŽDÚ JEDNU RADU.

linda343

Ahoj, určite kukni blog akozbalitchlapa.sk

mne v osobnom zivote celkom pomohol a som rada ze som na slovensku nasla rady aj inde, ako od kasickych zenskych webov ktore pisu o vsetkom. Mam pocit ze specializovane weby idu viac do hlbky.

Andbuc010

Ahojte no mne sa tiež jeden páči...ale ja asi jemu nie niesom tučná mám odvahu :) Veľmi sa mi páči a je zábavný aj keď trošku uchylný :/ No on si ma vôbec nevšíma :( čo mám robiť?

brunetka_a

och joj, v tvojom veku utekaj radšej niečo iné robiť a ne nahánať chalanou, čo ty chceš prosím ťa v 13 tich ?

vikkkis

preco chces niekoho virtualne balit?
keby ste spolu aj "cez net" zacali chodit v zmysle, ze by ste si len pisali a na fb by ste boli "vo vztahu" je to absolutna kravina..
to nie je vztah!!!
ved ak mas sebavedomie a odvahu tak sa s nim stretni normalne... zavolaj ho von..
uvidis ako sa budete bavit a potom uvidis.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zbaliť chalana - Fórum - ZDRAVIE.sk