Analog wobenzymu - RNG

Príspevok v téme: Analog wobenzymu - RNG
AlexSandra

Chcela by som sa vas opytat, aky enzymaticky doplnok stravy by ste doporucili? Nieco podobne ako wobenzym, alebo, samozrejme, ucinnejsie. Alebo vytazky bylin s protizapalovym ucinkom. Vdaka

PS: Kedysi som si myslela, ze Candida je najhorsia vec, co ma mohla postretnut. No teraz mam uplne iny problem. Od chladu ma vzdy rozboli podbrusko (zrejme VAJECNIKY), hoci som teplo oblecena. Ked som to mala minule, sono bolo ok, ziaden zapach. vytok, ziadna horucka. Netusim, co to moze byt. Chcela by som sa vyhnut lekarom, uz som ich pobehala dost, nikdy na nic neprisli a teraz som v usa, bojim sa toho uctu :/

maja 246

Ja som mala dlho problem s mykozami a nahodou wobenzym mi celkom super pomohol.Ale JacoP, to s tym profizymom som pocula aj ja a sesternica z ciech mi vravela ze to ozaj stahovali, bol to udajne podvod...

RNG

Dnes su na trhu "len vyzivove doplnky" enzymy s ucinnostou vyse aj 15 x vyssou, ako ten zastaraly vyse 40 rocny lekarmi schvaleny wobenzyme.
To ze ho schvalili lekari mu nedava o nic vyssiu ucinnost, nez obsahuje zloziek.A aj wobenzyme bol dlho pouzivany ako lekarmi neschvaleny potravinovy doplnok
To ze sa nieco schvali ako liek neznamena, ze to je ucinnejsie.

JancoP

ja som pocul o nejakom profizyme, ze chce zastat miesto wobenzymu na trhu, no ze vraj nemaju podlozene tvrdenia o enzymoch ani o ucinkoch ich produktu a navyse je to len vyzivovy doplnok. V CR ho dokonca museli stiahnut z predaja. A dnes som v posilke dokonca videl aj letak na to.

AlexSandra

Vdaka.

Aku davku Curcuminu, staci 3 x 500 mg denne?

Existuje nejaka siet alternativnych lekarov, ktori robia vysetrenia?

Kedze v mojom pripade krv, moc boli OK (mimochodom aj sono, neviem, kolko sa na nom da vidiet zo zapalu), je mozne, ze lekari mi nezistia nic, ze je to len taky kvazi-zapal, resp. casovo premenlivy zapal? Zacinam pouzivat zvlastne pojmy, totiz citim sa, ako keby som nepatrila na tuto planetu.

Co este dalsie by som si mohla dat vysetrit, aby som zmudrela ohladom toho, co mam chore?

RNG

Podchladene creva bolia, tiez zapalene vajecniky,nakazene mocovody ci uz candidou, bakteriami, ci uz vlastnymi virusami, ktore sa prejavia pri oslabeni tele(podchladenie je tiez oslabenie) tiez ine zapaly v brusnej dutine.
Kedze nevies, z cohpo to je, tak protizapalove a viacere antimikrobialne, aby si zasiahla aj bakterie, aj candidu aj virusy by som osobne bral. Ale to zalezi samozrejme na tebe.
Moj vyber by bol curcumin a boswelin,
GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov a pripadne aj chaparal pre istotu.
Samozrejme mikrovlakniny, probiotika, selen zinok jod, vitaminy C, E D-3, to radim kazdemu vseobecne.Toho mame v potrave primalo a rozumne je si to doplnit.

krado

Mozu to byt zapalene mocove cesty, manzelka to mala, robim s tym a pomohlo jej Cranberry star a Watter Pill. Alebo iny extrakt z brusnic, ale tieto produkty mam vyskusane a overene, tiez si myslela ze to su vajcniky.

AlexSandra

No mne nejde do hlavy jedna vec, ta bolest sa mi objavila prvy raz po vystaveni sa silnej klimatizacie, a vzdy sa bolest zosilni pri chlade. Ako toto moze suvisiet s crevami?

Kedysi som mavala problem s bedrovymi klbami, opat bolesti pri chlade, preto rozmyslam, ci to nemoze byt panvova kost?