Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

obava z otehotnenia

Príspevok v téme: obava z otehotnenia
adadin

pri pohlavnom styku s priatelkou sa snazime byt co najopatrnejsi. Pouzivame kondomi. Pri milovani sa nikdy naspravim v nej. Vzdy to bolo az von. Uz 32 dni nedostala menstruaciu. Viete mi povedat, aka je moznost, ze je tehotna, ci by mohla otehotniet, napr. zavedenim spermii rukou (lebo som pocul,ze spermie sa vylucia aj pred ejakulaciou, a pri nasadzovani kondomu sa mozu dostat na jeho povrch) Momentalne ma uz tyzden horucky, a bolesti v podbrusku

syma

adadin, na čo čakáte, nech upaľuje na gynekolókiu, a ak horúčka stúpa a pretrváva, hoci aj na pohotovosť, toto nikto okrem lekára nevyrieši, tak šup, šup, nech nie je horšie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

obava z otehotnenia - Fórum - ZDRAVIE.sk