strata vedomia

Príspevok v téme: strata vedomia
robkoooo

stalo sam mi nieco na zaklade coho som stratil vedomie na 30 sekund (pravdepodobne neviem to posudit ) zazil som velmi zvlastny stav ,kedy som si vazne myslel , ze umieram ... mozno sa budete smiat ale ja som mozno aj umieral , aj ked asi nie ale tak neviem co to bolo prave preto sem pisem aby ste mi to mopomhli objasnit ...
sedel som na stolicke a zrazu asi do piatich sekund ma jednoducho vyplo , nebol to spanok nebola to tma , len som videl nieco o com som vtedy nevedel co to je lebo mi jednoducho nepracoval mozok ..nevedel som co som, kto som , kde som ,naco som co sa deje a ako sa vratit spat , vlastne som ani nevedel ze niekde som , jedine co som citil bolo to , ze som citil ze som ... nevedel som si spomenut ale kto som , nevidel som poriadne predmety a ani som neregistroval realitu ,ale spat som nespal ..citil som ze je zle , ze nemozem nikoho zavolat aby mi pomohol pretoze som nevede lako sa to robi ... nevedel so mako sa rozprava ...cele to trvalo asi 25 az 30 sekund potom som pomaly sa vratil medzi ludi postavil som sa a zmatany som siel vyhladat pomoc ... mozno toto co som zazil bolo nieco ako strata vedomia a mozem povedat len jedno , bolo to neprijemnee ...

jaaa83

mal si skoro kolapsovy stav,to mozes byt rad,ze si uplne neodpadol a nieco si si uvedomoval,ak by to bolo opacne,ze by si si nic neuvedomoval,vtedy by to bolo bezvedomie.nic take to vraj nie je,len to suvisi s nedokrvenim mozgu,ak citis,ze na teba prichadza taky stav,pokial je mozne,si lahni a daj nohy do vyssej polohy a vyhybaj sa miestam s nedostatkom vzduchu a prilisneho tepla.mne sa to stalo viackrat a ani ma lekarky s tym nikde neposlali :).