Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

grganie, pocit uzkosti, zvuky v nafuknutom bruchu

Príspevok v téme: grganie, pocit uzkosti, zvuky v nafuknutom bruchu
quixinana

ahojte, chcela by som sa poradit, ci je tu niekto , kto ma podobne problemy , priznam sa , ze moja strava nie je ukazkova, konzumujem vela sladkeho, rada si dam vecer vino a pivo, mam 24 r a mam pocit, ze moje stavy a pocity su tvorene zlym travenim. bola by som rada , ak by sa ozval niekto s podobnymi problemami, ked napr dve tri hodky nic nezjem naplni sa mi brucho vzduchom a vydava zvuky ako pri skrkani a pritom ani hladna nie som ,,a potom sa mi grga stale a aj sa hlava zatoci a obcas pride uzkost,,

arman

jj, najdi forum zdravi-az.cz, tam to je niekde v anti-parazitalnych kurach, alebo v navodoch v stavbe novych zakladov.
Hlavne dodrz davkovanie, ziadne modifikacie a vylepsenie "po cesku", inak palina neparalyzuje len parazity, ale aj teba. :-)

Jefitto

Pretlač cesnak cez ten lis, nechaj 10 minut stať a potom to poži... pomôže to určite... za to dam ruku do ohňa...

quixinana

a rada by som si spravila po domacky tu kuru z paliny, supky z vlas. orechov a klincekov, len som nenasla presne navod, ako na to ..je tu niekto, kto ho pozna?

quixinana

dakujem za odpovede, aj som to spominala doktorke a ta si mysli, ze robim z komara somara a povedala mi, ze mam zmenit jedalnicek a menej solit a na ziadne vysetrenia ma neposlala

Jefitto

Nazdar. Presne tieto problémy mávam aj ja... k tomu mávam ešte riedke stolice najviac 3X do dňa, ale boli už aj take dni, že som mal povedzme 5 krat a hlieny. Čo sa týka škvrkania v bruchu, tak to je furt. Cítim sa, akoby mi brucho napučalo a zrobila sa mi tam taka veľka vzduchova bublinu... A potom grgam prdim na všetky strany, ale nič mi to neosoží.

Bol som na milion vyšetreniach, ževraj colon irritabile. Ale nakoniec z toho vysvitla potravinova alergia. A to už je iný prúser. Takže treba si dať zrobiť testy na alergiu na potraviny. Proste prideš za alergologičkou, povieš jej, že máš také problémy, ona ti vezme krv (5ml) a to sa pošle na analýzu, za dva týždne máš výsledky.

RNG

Reflux, tj nasilne otvorenie pazeraka a natlacenie sa don kvasnych pien a dokonca jedla moze nastat len pri nedostatku kyselin.
Zle travenie(nedostatok kyselin, enzymov, mikrovlaknin a probiotik v crevach) znamena zla absorbcia zivin a s tym je spojene hromady moznych problemov, vcitane nervovych.
Telo potrebuje ziviny, vcitane mozgu na rozne procesy, pri nedostatkoch niektorych neurotransmiterov(serotonin, melatonin, norpinephrine, dopamin, GABA) sa objavia rozne nervove problemy, od uzkosti, depresie, bipolarnych poruch a podobne.

arman

Lekari ti dokopy nic nenajdu, su 100 rokov za opicami, co sa tyka parazitologie.
Tak su jednoduche cesty, kde ti niekto "predbali" vsetko do tabletiek, ale samozrejme drahe. Ja som ich velmi nehladal, takze ti neviem poradit.
Potom su lacne cesty, kde si to namiesas sama. Potom sa beru aj chemicke anti-parazitika. Ja som nasiel info na fore UPramene (vygooglis). Tam v sekcii Zdravi, najdi anti-parazitalne kury. Je to dost dlhe citanie, ale pokial do toho ides na vlastnu past, odporucam sa trochu poinformovat. Uz som tam cital desiatky prispevky od ludi, ktorym to pomohlo, a ich lekari nechapali, napr. citujem

"Paní Bláhová,

před 3 roky jsem k vám přišla s diagnózou roztroušená skleróza. Naměřila jste parazitů na celý list A4, i žloutenku D. Tvrdila jste, že jde všechno vyčistit.Těžko jsem tomu uvěřila, ale měla jste pravdu. V únoru mně v Bohunicích provedli důkladný rozbor krve a MUDr. Stibůrek zůstal udiven, diagnóza se nepotvrdila. Jícnové varixy jsou vyhojené, opravené, nové se netvoří, játra v normálu, slezina nepatrně zvětšená. Lékař přiznal, že vůbec netuší, jak je to možné. Dali mi tehdy 6x 1/2 l krve,měla jsem zvětšená játra a slezinu a do budoucna předpokládali i případnou transplantací jater. MUDr.:,,Medicína má v tomhle případě prázdné ruce a otazník, já bych se k těm parazitům taky přiklonil. Ale tím se medicína nezabývá".
Obvodní lékařka si ke mně již před léty do svých záznamů napsala, že odmítám léčbu. Měla byste vidět její údiv, když si přečetla půl stránky rozborů krve, které byly všechny v limitu, další půl stránky protilátek, vše negativní a pod tím zrušená diagnóza, žádné příznaky, žádné potíže,,,, ,se slovy:,,to se mně ještě nikdy nestalo"( její věk je asi 55 let) Třikrát! před mýma očima pročetla zprávu a zeptala se jestli namám další písemné podrobnosti. ,,Nemám, to jsou věci z alternativní medicíny a to vy neuznáváte." Deset let se tomu smála a vyčítala mě, že si dělám co chci a nepotřebuji od ní žádné léky. S MUDr. Stibůrkem jsme se domluvili pouze na doplňcích stravy, nic chemického neberu.
(Nemusím mít strach, že ode mne náš kocour domácí něco chytne.)

Ještě jednou moc a moc děkuji. J. V."

alebo si precitaj tento prispevok www.upramene.cz

Ja som problem parazitov tiez podcenil, a dlho som neveril, ze by to mohla byt pravda, vsak to by lekari urcite nasli, a kvoli tomu som dlhe roky trpel a stracal cas u gastroenterologa. Boze, ked si pomyslim, ako mi ta kura pomohla za 21 dni, nemusel som stale 7 rokov trpiet s traviacimi problemami dokola. Uz len musim pockat, ci ich to iba preriedilo, alebo ich to vykynozilo, pretoze niektori ludia maju ten problem, ze ked boli v ich tele prilis dlho, 10-20 rokov, potom je ich uz velmi velmi tazke odtial dostat, a 1 kura na to vacsinou nestaci.
No jedno je iste, pokial ich mas, zdravie sa ti nikdy nezlepsi trvalo, vzdy iba docasne, nech robis cokolvek, a vzdy budes chora, slaba, bez energie. Tak podla mna je lepsie si robit tie kury preventivne, keby sa to robilo od detstva, tak by sme mali o 100% zdravsiu populaciu, a na ulici by sa po tebe nahodni okoloiduci usmievali, a nevyzerali by, ako by im uleteli vcely. :-)

quixinana

ako a kde zohnat tu kuru a ako to vyjde finance, no je to mozne robili mi raz testy u zenskeho lekara a vraj som mala v tele premnozene bakterie ale nic som s tym nerobila ani oni..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

grganie, pocit uzkosti, zvuky v nafuknutom bruchu - Fórum - ZDRAVIE.sk