Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo mám robiť

Príspevok v téme: čo mám robiť
obťažovanie

začnem nie úplne od zaciatku.sleduje ma už neaký čas istý narušený kolega z práce.Takto on ako narušený nepôsobí ale mňa deptá psychicky lebo,bude to vyzerať narcisticky,ale vie že ho neznášam ,on si myslí že to dokáže ešte otočiť aby som ho aspon znášala.Predtým sme boli \"kamaráti\"ale ako sa dá byť kam.s podliakom,začal ma ohov.vlastne ktovie od kedy to tak je,len v posl.dobe sa mi to dostalo.A on má tú prašivú drzosť aby držal tú pózu.Je to obyč.úlysný pes na toho komu sa má zalíškať zmení hlas akože sa usmeje pritom je to len kŕč,ani z tých hnusných očí mu nič dobré nekuká..s priateľom máme pred svadbou a ten kolega sa dostal do kontaktu aj s ním a pred ním ma ohovára.aj v robote sa mu snažím vyhybať lenže ked sa naňho pozrem on primitívne sleduje čo robím kam idem dokonca chodí na náš záchod..prosim aj odborníka aby mi poradil niekoho kto by mi pomohol nedokážem ho celkom ignorovať.aha a ešte dostal sa neakým spôsobom do mojej schránky na internete mam dve a mám podozrenie že do oboch. tak je to normálne..? Vopred dakujem ak si ma niekto tu všimne :)

joji

Podla mna by si mala pozbiert odvahu o otvorene a priamo sa s nim o tom pozhovarat,pripadne to riesit s nadradenym.pokial chodi na damske wc tak si myslim ze by sa ti to mozna oplatilo.tim ze ho ignorujes ho mozna drazdis este viac.

Magy

z toho ako to opisujes mam dojem, ze chlapec bude trpiet vaznou uchylkou. mam dost silny dojem, je zrely na psychiatriu ako sexualny deviant. az by som povedal, ze je len otazka casu, kedy doslova zautoci.
problem s takymito je, ze je uplne fuk, ci sa mu vyhybas, alebo si na neho mila, pripadne sa mu snazis vysvetlit a slusne dat najavo, nech ta neobtazuje.
bude to chciet ziskat nejaku "ochranu" od inych kolegov.
pokial, ako pises, chodi na damske toalety, tak to jednoznacne svedci o nejakej uchylke.
mozno by stalo za to nejako zdokumentovat, co tam ten pako robi a s tym pripadne apelovat na jeho prepustenie alebo premiestnenie inde.

m,mlk

skús sa mu nevyhýbať. neneznášať ho. keď okolo seba prejdete, prečo by ste nemohli prehodiť pár pracovných viet? usmej sa naňho. možno je zakomplexovaný, možno má svoje problémy a nevie, čo so sebou. Čo sa stalo, že vaše kamarátstvo skončilo? Nehnevá sa na teba za niečo?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo mám robiť - Fórum - ZDRAVIE.sk