Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnem takto ?

Príspevok v téme: Schudnem takto ?
Bea000

Ahoj.....prosim niekto,kto sa vyzna v chudnuti : pomoc :-)
Som novačik v chudnuti.....potrebujem dat dole cca 10 kg.....chcem sa opýtat,či to robim spravne,lebo všeliake diety mi pripadaju na nic :-)
takže :
ranajky : celozrnny rožok alebo aj 2 s light syrom a zeleninou
okolo 10:00 - jablko
14:00 obed(dietny...napr.ryža,kuracie maso,zelenina....alebo celorznne cestoviny so syrom)
okolo 16:00 - ovsene vločky+ovocie

+ denne asi 2 km behu a 30-40 min.cvičenie :-)
Pojde to takto ? alebo jem vela,či malo cvičim ? :-)

veves

podla mna na desiatu nezaskodi nejaka sladkosticka...kusok cokolady, keksik...nejaku energiu, potesenie, nieco na co sa tesit do dasieho dna:) ja som to tak robila a vobec mi to pri chudnuti neprekazalo, vaha sla dolu.

stylishfox

stylishfox.blogspot.com

Ahoj, určite áno! Skvelá forma ale ak aj beháš a cvičíš, môžeš si dať kludne na obed aj masko, rybu uplne ok bude všetko čo sa da ozančiť ako zdrave :) olovrant ja nemám, lebo o 5/ 6 večeriam kopu zeleniny alebo cotage chese ale bez pečiva, alebo niekedy aj lososa si dám :) Ak sa pravidelne hýbeš tak olovrant môžeš raz do týždna nahradiť niečim sladkým, alebo chutným čo si odopieraš, ale ak sa z nejakého dôvodu nebudeš môcť hýbať, tak ostať pri ovocí! Ja som schudla 8 kg, tu sa môžeš pozrieť ako teraz vyzerám :stylishfox.blogspot.com podobnou stravou, a podobným športom a išlo to dost rýchlo.

doubledog

chyba ti vecera
a mala by si sa snazit sacharidy jedavat hlavne doobeda

takto by si mala nedostatok kalorii, co by sa casom prejavilo (bud tym, ze to nevydrzis, alebo jojo efektom)

dana660xz

netvrdim, ze som odbornik, ale skusim poradit podla zasad racionalneho stravovania: takze ranajky su fajn. desiata je malo podla mna, tam by som si pridala nejake vlocky. obed moze byt, samozrejme rozumna porcia. olovrant by som si nedavala vlocky, skorej tie biekoviny, napr syr, acidko, zeleninu a veceru nikdy nevynechavaj, lebo ked budes vynechavat jedlo nezacnes chudnut, ale priberat. na veceru uz len nejaka zeleninka, vajicka, syr jednoducho bielkoviny. a popri cviceni nezabudaj aj na regeneraciu svalov. a pit 2,3 litre vody.

Magy

vobec nepises zakladne a dolezite fakty. vyska/vaha, ako dlho ju mas, pripadne aky bol vyvoj tvojej postavy, kolko by si rada schudnut a za ake obdobie, rodinna anamneza (ako vyzeraju rodicia, stari rodicia - ci su stihli, viac pri tele a pod...)

zaklad je samozrejme pohyb, spravny jedalnicek je tiez dolezity na podporu zdraveho chudnutia, prip. dosiahnutiu a udrzaniu vahy. kazdopadne pohyb je zaklad, aspon u teba (pokial to dodrziavas, co si napisala), by to malo byt v pohode.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnem takto ? - Fórum - ZDRAVIE.sk