Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s prehĺtaním

Príspevok v téme: Problémy s prehĺtaním
.Lila

Ahojte, chcela by som sa opýtať na dosť zvláštny problém.. asi pred mesiacom som začala mať problémy pri prehĺtaní jedla, že sa mi jednoducho tesne pred prehltnutím zastavilo v krku a prehĺtací reflex sa akosi nedostavil, a prehltla som to až na druhý alebo tretí krát. Keď sa mi to stalo prvý raz tak som to neriešila, no začalo sa mi to stávať čoraz častejšie aj pri pití a dokonca aj pri obyčajnom prehĺtaní slín. Viem že to do veľkej miery ovplyvňuje aj psychika lebo akonáhle sa mi to stane tak sa bojím že sa mi to stane aj pri ďalšom súste- a stane sa a pod. vždy z toho chytím trochu paniku pretože mám pocit akoby mi stiahlo hrdlo, nemohla som poriadne dýchať, je mi na vracanie.. ono to po nejakom čase vždy prejde, a hlavne sa musím "skľudniť" a predýchať to, ale naozaj dosť ma to obmedzuje a bojím sa že sa mi to bude stávať častejšie.. inak mám už asi 6ty rok tetániu, neviem či to môže spolu súvisieť, ale doteraz sa mi niečo také nestávalo...ďakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy s prehĺtaním - Fórum - ZDRAVIE.sk