pekná ryšavá farba

Príspevok v téme: pekná ryšavá farba
adam_robin

rozhodla som sa že chcem ryšavé vlasy, moje teraz farbené mám také bledo hnedé,bledo gaštanové alebo niečo také a v drogérkach som pozerala farby na vlasy rašavé ale nenašla som žiadnu peknú,prosím poradte akú používate vy, a chcem sa vyhnúť značkám ako syoss,schwarzkopf a hlavne nie palette, za rady vopred dakujem

dida_138

skúste si pozrieť farbu od L'OREAL- Feria Blood Red*
*používala ju aj herečka Rachel Hurd-Wood vo filme Parfum: Príbeh vraha ;)

jankaaaaaaaaa

ja mam vlasy po koniec lopatky, ale postupne zostrihane a ta loral feria mi postaci jedna, je tam viac farby ako v klasickych paletkach ci garnierkach.
ja som pouzivala iba kremove farby palette a garneir. ziadne bezamoniakove ani penove som nikdy neskusala a nemala som pocit zeby moje vlasy boli po nich vysusene
rysave odtiene ktore som si vsimla v drogerkach , okrem tych dvoch co som spominala su este: schwarzkopf natural and easy 546, a garnier color naturals 7.40. ale tieto som neskusala

adam_robin

a aké sú tie lacnejšie?pretože keď som si na hlavu dala inú farbu ako loreal tak som mala vlasy oničom,vysušené,bez lesku a také nepekné a tieto značky nnepoznám, máš dlhšie vlasy a koľko krabičiek lorealky potrebuješ?keď som si dávala naposledy casting tam som si kúpila len jednu a na končeky mi už nevyšlo

jankaaaaaaaaa

ja pouzivam loreal feria odtien mango. je ale draha stoji cca 8,5e
potom uplne lacna farba za 2e, da sa kupit v kauflande a teta drogerii - joanna , naturia , odtien ohniva iskra