Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Keloidné jazvy a tetovanie

Príspevok v téme: Keloidné jazvy a tetovanie
Asdfka1

Ahojte, mám taký menší problém. Chcela by som sa dať tetovať, ale odmalička mám problém s keloidnými jazvami. Nikde neviem nájsť priamu odpoveď na to, či sa to odporúča alebo nie a neviem ani ako mám odskúšať, či sa mi koža po tetovaní zjazví. Niektorí tvrdia, že z tetovania sa neurobí jazva ako taká, iní zas, že áno. Má niekto nejaké skúsenosti, prípadne radu? Bola by som moc vďačná za každý názor :)

giiinna

Ja mám tiež ten problém. Keloidne jazvy. Mne sa dokonca keloidy už robia aj po vyrážkach, už som z toho zúfalá. Tetovanie mi výrazne neodporúčajú, pretože dá jazva že vraj urobí, ale nik nevie povedať v akom rozsahu a tiez to závisí od toho kde to je umiestnené. Ja momentálne riešim pôrod s týmito jazvami:-/

b-boy

Tiez mam ten problem..zatial som sa nepytal..mam znameho tatera ale nevedel mi nic o tom povedat.skusim najblizsie koznej na kontrole..0918880357 ak nieco

Carie

Spytaj sa priamo v tetovacom salone, ja s keloidnymi jazvami nemam skusenosti tak ti neviem povedat. Ale este lepsie jak v tetovacom salone nejakeho lekara, trebars plastickeho chirurga.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Keloidné jazvy a tetovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk