Neviem ako ďalej, je to na nevydržanie

Príspevok v téme: Neviem ako ďalej, je to na nevydržanie
smutnuckaááá

Takže môj príbeh je taký, že stretla som sa na diskoteke s jedných chlapcom, no vtedy to ešte nebolo nič. Po čase sme si začali písať a ja som sa do jeho nežných a milých slov zaľúbila, aj napriek tomu že navonok nie je môj typ. Po 2 mesiacoch pisania sme sa stretli znova na diskotéke, on ma chcel pobozkať ale ja som sa tam hambila a povedala som nie. Olutovala som a chcela som vynahradiť. Tak sa aj stalo, ďalši piatok sme sa znovu stretli na diskoteke a bozkavali sme sa. Bolo to neopísatelne dobré, normálne ako sa mi výzorovo nepáčil, nakoniec som v ňom videla toho dokonalého. Odniesol ma domov a pobozkali sme sa ( na usta). No ďalší den sme sa mali stretnut u neho a pozriet si film, on to zrušil. Asi 2 dni ledva isiel na PC a ja som mala pocit ze nieco nie je v poriadku. Nakoniec napisala som mu aby sa priznal ci ma priatelku alebo niekoho vo výhlade alebo preco sa tak divne sprava. Odpisal ze nech sa nenahnevam ale po 3 rocnom vztahu teraz chce byt single ale ze strasne si ma oblubil a nieco aj cíti ale teraz chce si užívať slobodu, chce sa zabavat..ale napisal este aj to ze citi sa velmi zle ze ku mne nieco citi ale vazny vztah nechce teraz..no a moja otazka znie,ak je to takto tak co mam robit? mam ho cakat, alebo co? ja sa ho vzdat neviem a ani nechcem lebo poznám sa a neslo by to...mam bojovat a ako? alebo co mam robit? chce ma ale on chce uzivat slobodu co znamena aj to ze chce spavat s roznymi babami..ja ho strasne chcem, proste ho lubim a neviem ako dalej a uz sa zblaznim, prosim vas o pomoc..

ander

nech to vyznie akokoľvek kruto, tak musíš naňho zabudnúť čo najrýchlejšie, nakoľko karty sú už vyložené a pokiaľ chlap na teba vyslovene po takomto prejavení záujmu z tvojej strany neskočí tak ho treba nechať tak. všetko to naokolo sú len omáčky, že sa necíti na ďalší vzťah a potrebuje čas (nehovorím že to tak nie je a myslí to úprimne). nemysli naňho a čas ukáže :)
prajem veľa síl

smutnuckaááá

markoko
ano ja viem, aj ked som este dlhší vztah nemala a to uz nepatrím medzi puberťáčky, ale ja sa strašne bojim že svoje "uspokojenie" si bude hladať u iných dievčat, a neviem načo je to dobre, keď ja by som mu to tiež dokazala urobiť..a neviem ako mu dať najavo že ja chcem aby vedel že na neho budem čakať, nechcem sa zdať vtierka a ani taká...no vieš..proste chcem aby o tom vedel...ci mam narovinu povedat? neviem, prosim ta vedel by si mi svoju situaciu lepsie opisat lebo ak si v podobnej situacii chcem vediet co by bolo pre teba dobre a co zle...chcem to na neho aplikovat..proste nechcem ho stratit, je proste úžastný, akého som v živote nestretla

pierko
prepáč, ale nechápem tvoju odpoveď, ktorú časť myslíš že vyzera akoby moj pisal do ktoreho som buchnuta..nechápem

markoko

skusim ti poradit, som v podobnej situacii, tiez som sa rozisiel s priatelkou po 3 rokoch, zacal som sa stretavat s inou, ona ma asi lubi, ale ja to tak nedokazem brat, po dlhom vztahu sa neda hopnut hned do druheho, neprinesie to nic dobre vacsinou, daj mu nejaky cas alebo skus inde