Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako začať s dietou ?

ada1991

ahoj, dobre tipy na dietu su na -odkaz odstránený- je tam aj clanok ohladom motivacie - presne to, co potrebujes :) 3 kg za 3 mesiace nie je nic strasne, to das uplne v pohode, ver mi! staci upravit stravu a jemne si zacvicit a je to dole!

stylishfox

stylishfox.blogspot.com

Určite si štíhla a krásna baba! Ale neodsudzujem ťa, je mi jasné že ked sa ti niečo na sebe nepáči nebudeš spokojná. Ja som však toho názoru, že by si chudnuť nemala, naopak by si mala spevniť stehná a zadok a výsledok bude skvelý!
Máš ideálnu váhu a ak vytvoríš svalstvo a ovisnutú dupu spveníš, bude to ok!

Ak nemáš čas chodiť do fitka, s tou váhou aj chápem keby že nechodíš :) Zapri sa a urob každý den 150 výbadov - tak aby si mala váhu na stehne nie na kolene, čiže sa nepredkláňaj, 50 drepov 5x po 10. Každý boží deň, napr. ráno/večer, zaberie ti to cca 15 min, ale tu ti môžem odprisahať že do mesiaca uvidíš rozdiel! Pozor na váhe možno kilečko priberieš, lebo sval váži viac ako tuk, no objem stehna a zadku sa zmenší!

Alebo začni plávať :)
stylishfox.blogspot.com

Magy

marygogo - bez urazky, asi ti hrabe.
pri vyske 170cm je vaha okolo 50kg uplny sen (pre vacsinu zien)!!!

v 14tich este len rasties, tvrdohlavym chudnutim uz teraz a drzanim nezmyselnych diet si len NATRVALO znicis metabolizmus, zaludok, psychiku.
popozeraj sa aj tu po fore, kolko zien doadlo podobne, lebo sa videli prilis tucne, ale bolo to len ich pokrivene videnie samej seba a nie realita.
naberali si dvoma prstami kozu v snahe dokazat, ake su tucne. toto je uz diagnoza a hadaj, ako sa vola! ;)
maju pre seba celu jednu specializovanu sekciu. tam chces skoncit?

mozem ti poradit len jedinu vec. pozeraj sa prosim na sebe trosku uvolnenejsie, nestraz kazdy gram, milimeter. je to hlupost. tvoja vaha je viac nez idealna a pokial si zdrava, nemas co riesit. treba ti vela pohybu a nie debilne diety!

marrygogo

14 rokov, 170cm tak ja bi som hlavne chcela schudnut v stehnah lebo mam hrozne tucne stehna a vaha ma teras nejak nezaujima. Len ja si myslim ze ked schudnem tak aj stehna. pliz pomozte mi :)

persoN1992

Smiem sa spýtať na tvojú výšku a vek ? Pretože 51 kíl je podľa mňa málo by som nerozmýšľal nad chudnuťím.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.