Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

27 rokov - panic

no a čo

atide, prečo to tu riešiš? nás nezaujíma, či sa j111 vráti naspak k žene, či nie :D založte si vlastnú tému, alebo to diskutujte na fb :D

ATIDE/ESMERA

Aha, takže už je to pasé, no fajn, ako myslíš :D Ty už aj tka enchceš ženu, ako si to sem sám písal... Hoci si myslím, že sa predsa len raz vrátiš k tej sovjej bývalej manželke, neviem rpečo, mám taký pocit

J111

Ja som to naznacil aj pred nedavnom, ale uz je to pase. Teba Atide mam rad, ale nic viac. Mala by si si uvedomit, ze som ti toho liecitela poradil kvoli tomu, ze ti chcem dobre a ty zacnes furt vytahovat tie svoje chumajoviny.
Vsak pre Boha mne osobne pomohol a to velmi, tak na co chces este cakat? Predtym si platila kadejakym vestcom, aby ti pomohli a teraz by si nedala jednu dvacku? Ale pomohlo by ti to, to mi ver.

ATIDE/ESMERA

To nie je pravda, my sa v lásek máme, sme kamoši :d To sa len tak zdá možno tu na fóre, keď sa jeden druhého tak doberáme, a máme napr. rozdielne názory na Pannu Máriu :D J111 mi asi pred rokom aj pol naznačil, že by nebol býval ani proti vzťahu...:D

no a čo

že ste si vy dvaja vôbec vymenili "nicky" na facebooku?? ved sa nemáte príliš v láske :DD (atide a j111)

a k téme? mne je tiež šumafuk, či je niekto panic, či nie ...asi máš na to svoje dôvody, prečo si ešte nemal sex, ktovie ...

ATIDE/ESMERA

Tak možno som teda obmedzená, ako Ty píšeš, ale ja proste neuznávam Máriu ako svätú, ktorá by sa niekomu mala zjavovať

J111

Tak to si nepamatam, ze by si sa mi nejako ospravedlnovala, ale v podstate mi to moze byt jedno, tak ako aj tebe.
Ale toho liecitela si mala vyskusat. Skoda, ze mas take nazory ake mas. On nepouziva ziadnu magiu, len aby si vedela a nechapem, preco by sa mu nemohla zjavit panna Maria? Vsak je to matka Bozia.
Ty si svojim sposobom dost obmedzena. Mala by si viac dat na radu kamaratov. Keby mne dal na neho kontakt pred desiatimi rokmi, tak mu ruky a nohy bozkam. Fakt.

J111

Tak potom k teme, ja na to v podstate seriem, ci je niekto panic alebo nie je. Je mi to suma fuk. Kazdy nech si robi so svojim ptakom co vie:D

ATIDE/ESMERA

Tak pam§tám, ale to mi ušlo nechtaic, a už som sa Ti za to ospravedlnila, ak nevieš Ty :D Tak čo ešte chceš, ja som to zle nemyslela...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

27 rokov - panic - Fórum - ZDRAVIE.sk