Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preložené malíčky na nohách.

iildiko

Dobrý deň ! Prosím ta MIRA , môžeš mi o tom poradiť konkrétne ako , a čo mám dodržať ,poradiť volakú literaturu ktomu mám problémi , už ledva chodím , mám . nepomohla ani rehabilitácia , ani rázová vlna , o pekných topánkak ani nesnívam ,

suzi7

No ja už mám po operácii, bola som minulý rok, a zdá sa mi že celkom zbytočne, lebo sa vracajú na pôvodné miesto. Ja som mala na tých prstoch skrátené šľachy, ktoré mi operovali, a teraz mám problém s obuvou. Mám nosiť širokú obuv, ktorú nikde nemôžem kúpiť. Myslela som si že po operácii budem môcť konečne nosiť pekné topánky, kde by deformita nebola vidieť, ale bohužiaľ nie je to tak. Prosím ťa MIRA poraď mi ako cielene masírovať tie prsty. Ďakujem.

- mira

A prečo si ich chceš operovať? Preložené malíčky signalizujú problém v močovom mechúri a močovopohlavnom systéme vôbec. Zatuhnutie v tejto oblasti je potrebné riešiť systémovou zmenou v životnom štýle, hlavne v strave. Treba na sebe poracovať a doplniť cielenými masážami, ochanou pred chladom. Po zlepšení stavu sa ti malíčky vrátia na pôvodné miesto.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preložené malíčky na nohách. - Fórum - ZDRAVIE.sk